Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Aguś

 

W nowym 2007 roku życzę Tobie i Twojej rodzinie dużo szczęścia, radości i cudwnych chwil spędzonych w domku marzeń .

Aguś bardzo ale to bardzo podobają mi się Twoje żółte sufity jaki to super pomysł !!!!!! Jak już ładnie u Ciebie, a drzwi bardzo ładne podobne do moich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny za bardzo miłe słowa :) bardzo mnie cieszy że nasze pomysły przypadają do gustu nie tylko nam :)

Co do drzwi to widzę że budowa i to powolne wykańczanie nauczyło mnie bardzo dużej cierpliwości, bo drzwi sobie leżą spokojnie a ja spokojnie czekam aż będą wstawiane już bez nerwów że bym chciała na wczoraj :o :roll:

I tak się zastanawiam czy to aby nie jest niebezpieczne dla prac wykończeniowych w naszym domku :wink: :) :o :roll:

Oczywiściwe jak tylko drzwi znajdą się na swoim miejscu dam znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś

 

W nowym 2007 roku życzę Tobie i Twojej rodzinie dużo szczęścia, radości i cudwnych chwil spędzonych w domku marzeń .

Aguś bardzo ale to bardzo podobają mi się Twoje żółte sufity jaki to super pomysł !!!!!! Jak już ładnie u Ciebie, a drzwi bardzo ładne podobne do moich

 

dzięki i miło że wpadłaś :)

a kiedy wracasz na dłużej na Forum i poopowiadasz co tam u Ciebie słychać????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno ojciec kocicy to pers i chyba coś w tym jest, bo rzeczywiście futro ma długie i grube 8)

Abiś jest z hodowli Giga la Gothica, teraz w ciągu miesiąca zjada za około 250 zł. Je suchą karmę, ryż i kurczaki :) oraz witaminy :) Jak był mniejszy to koszt utrzymania był troche wiekszy :)

Mocno się nie slini zresztą jest nauczony wycierania pyska ręczniczkiem, ogólnie w domu nie slini się strasznie zresztą wszyscy piszą o glutach u nas jest to raczej kapiąca ślina. Gluty zdrarzają się tylko na spacerze po dużym wysiłku :)

Jego ślina nie jest strasznie upierdliwa, bardziej denerwują mnie jego kudły :)

Ale i tak jest kochany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno to slinienie zależy również od koloru doga :)

Co do utrzymania myślę że każdy ziwerz pociąga za sobą jakieś koszty :) U dozia jest też to że to bardza delikatna rasa i czasami na leczenie można wydać duzo więcej niż samo jedzonko i witaminki 8)

Ale jest bardzo kochany i całuśny choć wymaga bardzo dobrej opiki, cierpliwości i miłości :) wymagający zwierzak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj! Tak, bardzo wymagający. I trzeba mieć dla niego serce i "rękę". Moja znajoma najwyraźniej nie ma ręki do dogów, bo w przeciągu paru lat zmarnowała trzy psy. Jeden zachorował na uszy, drugi miał kilka operacji powiek, a ostatni - skręt jelit :-? :(

 

Aguś, pogłaskaj ode mnie Abisia i kotka też :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogłaskam pogłaskam :)

Niektóre dozie choroby są genetyczne dlatego tzreba sparwdzać rodziców, rodzeństwo i samą hodowlę 8)

I co tu dużo gadać 1 rok życia jest chyba gorszy niż u małego dziecka 8)

My przeżyliśmy biegunki, zapalenie pęcherza moczowego. Zresztą Abiś do dziś ma skłonnośc do biegunek dlatego długo nam zeszło na ustaleniu tego jakie jedzonko będzie dla niego najlepsze :)

Dobra kończę bo mogę tak godzinami :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, gratuluje drzwi!!! ale sie domowo robi....A dobrze, ze ostrzeglas z tym zatrzasnieciem, od razu sobie pomyslalam jakbym ja tak zrobila a moj synek w innym pokoju..,no, nie wesolo by bylo, umarla bym ze strachu o niego...

Teraz, dzieki Tobie, bede uwazac... :p jak przyjdzie czas na drzwi.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uważać trzeba, bo to naprawdę nie są żarty - na szczęście moja starsza córa już sama wrca ze szkoły i ma klucz, a młodsza wie że jak po nią nie przyjdę to ma iśc na świetlicę. Nawet nie mogłam nigdzie zadzwonić bo miałam ze sobą tylko aparat.

dzieki za miłe słowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uważać trzeba, bo to naprawdę nie są żarty - na szczęście moja starsza córa już sama wrca ze szkoły i ma klucz, a młodsza wie że jak po nią nie przyjdę to ma iśc na świetlicę. Nawet nie mogłam nigdzie zadzwonić bo miałam ze sobą tylko aparat.

dzieki za miłe słowa :)

 

a gdybyś jeszcze miała paczkę zapałek i pół metra sznurka do snopowiązałki to zbudowałbys sobie helikopeter i spokojnie wyleciała przez okno :D :D :D

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och - myślałam, że jak się zatrzanęłaś to fotek drzwi sypalnianych będzie co najmniej kilkanaście :D Ale drzwi piękne - widać, że postawiliście na światło, bo macie dużo szybek :D

 

Jak kocham wszystkie pieski, ale własnie ze względu na niektóre elementy utrzymania na dużego pieska raczej bym się niezdecydowała. Dal mnie już bokser to szczyt wielkości :lol: Ale wam zazdrozczę, bo już się nie mogę doczekac własnego piesiola :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię jak jest widno :)

Po drugie u nas na górze jest trochę ciasno i uznałam że pełne drzwi będa przytłaczały 8)

Po trzecie musze miec kontrolę nad dziewczynkami - bo one uwielbiają siedzieć po nocy a potem dobudzic rano nie można :)

Ja też chciałam boksera ale marzeniem mojego mężusia był dog więc jest :) czasami mnie denerwuje że tak brudzi ale i tak go kochamy :) bo jest cudowny :)

Co do zdjęć to padłą bateria w aparacie :)

A dzisiaj tak cięzko parcowaliśmy że nei miałam czasu na obfotografowanie drzwi z kalmeczkami ale nadrobię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga twoja papryczka na scianach jest bombowa :p :p :p

Skąd taki kolorek cudny :roll: I pomysł na niego :roll:

Zresztą i sufitu mają ładne kolory 8)

Drzwi super, a komfort mieskzania pewnie tez znacznie sie poprawił choć musisz przyznać że mieszkanie bez drzwi mocno integruje rodzinke i po jakimś czasie nie zauważ sie ich braku :roll: 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kze cieszy mnie że zwierzyńec sie podoba :)

Co do kradzieży no cóż i tak bywa :evil: mamy nauczkę :-?

Andrzejka wszystkie kolorki i ogólnie wystrój wnętrz jest autorstwa małżeństwa G :wink: :)

Drzwi poprawiły komfort i teraz wszyscy korzystają z intymności w swoich królestwach :)

Mi najbardziej brakowało drzwi a łazience na dole bo wiedziałam że dla gości to trochę krępujące jak jest taka kotarka :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...