Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

I tez taki czerwony ?? czy czegos nie doczytalam :wink:

 

Forme ma nie najgorsza, prosta, przyjemna i do prawie wszystkiego pasujaca. A co do skory ekologicznej hihi to jest jak z dawnym skajem, ladnie wyglada jak sie na niego patrzy nie przesiadujac na nim :wink:

Nasz pies potrafi narobić szkód samymy patrzeniem :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, ladny ten zestaw wypoczynkowy. :p

Ja mam ze skory eko juz 14 lat.., (ze wzgledu na dziecko). Bardzo wygodne bo mozna latwo mokra szmatka wyczyszcic.., ale siedziec na tym nie jest wygodne, bo sie pupa poci..., a latem przykleja i jest zimno na pierwszy przysiad... :D ale znowu cos podobnego bede miala.., wiec da sie z tym zyc...

Teraz mam kocik i na nim siedze... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście cena jest bardzo rozsądna i wydaje mi się, że stosunek jakość/cena powinien być optymalny..

Niestety są minusy posiadania psa.. :(

 

E tam minusy - będę miała okzje na wymiane mebli :wink: :)

 

No tak, ale wszystko kosztuje.. :(

Ktoś mi kiedyś powiedział, że jestem za biedny na tanie rozwiązania. Niemniej jak coś jest tańsze to mniej żal jak się zniszczy.. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez wiele lat bylam pierwszym przeciwnikiem mebli skórzanych, szczególnie tych wielkich, rozlożystych, pretensjonalnych. Mój mąż z kolei byl w nich zakochany. Na szczęście cena byla zawsze zaporą i argumenty mojego męża nie mialy w takim przypadku większego znaczenia. :wink:

 

Przekonalam się, bo:

- cholernie praktyczny jest taki mebel (utrzymanie w czystości jest naprawdę proste, a przy czworgu ludziach rezydujących większą część popoludnia i wieczoru w zimowe dni w salonie sprawdza się doskonale),

- te nowe "dizajny" są bardzo gustowne, male, lekkie, takie zgrabne,

- mogliśmy kupić takie meble od ręki w Ikei, a na inne, które nam się podobaly w lokalnych sklepach (nieskórzane) trzeba bylo czekać 6 tygodni. :o

 

No i ceny w tej chwili są już bardziej rozsądne - tym bardziej tych substytutów ekologicznych. :wink:

 

Jedyny minus - zimno w pupę. Ja też mam "male co nieco" do podlożenia, bo wrażenie przy siadaniu jest elektryzujące. :) Chyba, że palimy w kominku - wtedy jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod pupę mam zamiar coś podkładać :)

Sonika Ty się nad nim nie użalaj widzisz jak ma dobrze nawet wypoczynek podniego się kupuje :wink: :)

Kze i dlatego wszędzie tam gdzie mogliśmy dalismy rzeczy dobrej jakości, a tutaj wiem że wypoczynek i tak bedzie do wymiany i tak w końcu już trochę z tym moim psem żyjemy :wink: :) więc wolę wymieniać cos taniego. :)

Zeljka i właśnie o tę łatwośc sprzątania mi chodzi :)

Żona budowniczego w kominku pale prawie non stop czyli wychodzi że tak bardzo mi ta pupa nie zmarznie :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez bardzo sie podoba czerwony :wink: Sama planuje go wukorzystac na klatce schodowej i nie tylko :wink:

A wybieralam na wzorniku farb jasniejszy czerwnoy niz chcialas uzyskac na scianie? Jak to wzorniki sie maja do rzeczywistosci przy takich mocnych kolorach? Jaki mi farmabi malujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze ponownie bo nie wiem czy dobrze wysłałam wsześniejsze pytania, może teraz mi się uda to wysłać :)

Bardzo ładny dom, podoba mi się kolorystyka taka ciepła i przytulna, szukam czegoś podobnego.

Chciałabym się zapytać jaka farbę duluxa (kolor) stosowaliście w kuchni i salonie. Podoba mi się również kolor na zdjęciu podpisanym ,,papryczki" czy to może szczypta papryki - nie wiem czy dobrze zgadłam.

Czy była by szansa określenia jakie jest krycie tej farby tzn ile razy należy malować by uzyskać odpowiedni kolor raz czy jednak dwa ?

Z góry dziękuję Kapi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi miło że dom sie podoba i nasze wariacje kolorystyczne :wink: :)

W kuchni nad meblami jest delikatny łosoś, jasniejsza częśc salonu to morelowy nektar a ta ciemniejsza to rzeczywiście szczypta papryki :)

Malujemy dwa razy. Ściana jest zagruntowana a potem pomalowana na biało na tak przygotowane podłoże idą dopiero kolory :)

Wczesniej nie doszły do mnie żadne pytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga - groszkowy kolor w sypialni wyszedł bardzo ładnie......a te maziaki jak robiliście?? taki kolor chcemy dać u Franka w pokoju :wink: poproszę o nazwę farby.

drzwi wyglądają bardzo ładnie - im dłużej je oglądam tym częsciej stwierdzam że źle się stało że dalśmy wszędzie takie jasne (klon) i pełne :-? ......ale wtedy tak bardzo już chciałam mieć drzwi ....no i tak wyszło jak wyszło ;-)

 

a propos listew przypodłogowych - montujecie je na te zaczepyt co do nich sprzedają czy na klej?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...