Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

Ivo dzieki za miłe słowa :)

Farba jest duluxa - pistacjowa :) maziaki były robione szczotką, którą zakupilismy w Castoramie :)

Listwy przyklejamy klejem :)

 

fajny pomysł z tymi maziakami - urozmaicenie :D

dzięki za kolorek :-)

właśnie mam obiekcje przed tymi zaczepami - na dole mamy przyklejone i u góry chyba też tak zrobię - nie dam sie naciągnąć 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Pieknie drzwi wygladaja :D No i troche sobie podejrzalam twoja kuchnie :wink: Powiedz mi - czy wzrok mnie myli czy ty moze masz lodowke Samsung? A moze jeszcze no frost? Bo powiem ci, ze ta ktora my chcemy zakupis wyglada jak twoja - z tym, ze biala wybralismy :lol: No i jak latwo sie domyslic - idac za ciosej jej raczek- prawdopodobnie uchwyty szafek kuchennych roniez bedziemy mili prawie identyczne :wink: Bede wdziecza za uwagi na temat lodowki jesli to faktycznie ta :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ci mi powedzilas wystrczy - juz widzialam taka biala lodowke wkomponowane w biale meble z podobnymi uchwytami i wygladala super. I ciebie tez sie wszystko zgralo i swietnie sie prezentuje :D No i jestes zadowolona z lodoweczki - to mi wystarczy :D No to bedziemy mialy takie samo wnetrze lodowki :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Aga, pokoik córci bardzo słoneczny - kolor ścian apetycznej morelki, która dojrzała na sufitowym słonku . Bardzo oryginalne malowanie ! :D

 

A na skosach ( te jaśniejsze wstawki we wzorki) to jest tapeta, czy powielony wielokrotnie odcisk łapki Abisia ? :roll: :wink:.

Co by nie było BARDZO mi się podoba ! Gratulki - jest ślicznie ! :D

 

P.S. A łoże z moskitierą cudne !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny dzięki za miłe słowa :)

Na skosach są mazaje robione gąbką, doszłam do wniosku że jednolity kolor może zrobić zwalisty sufit, a nasza córa i bez tego ma bujną wyobraźnie :wink: :)

Ivo jakaś tam wena jest tylko jak pomyslę o ogrodzie i tej zewnętrznej częsci domu to cały zapał gdzieś ucieka :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iga dzięki za miłe słowa :)

Co do słonka to mąż mówi że mamy trochę za małą formę na ciasto :o :roll:

a pomysł jest córuni :)

Pod moskitierą śpi się bardzo dobrze, mamy takie małe królestwo. :) Choć na początku mój mąż miał obawy czy wstając z łóżka nie zaplącze się w tą szmatkę, on by się pewnie potłukł a ja pękła ze śmiechu 8)

Udaje nam się jednak wstawać bez szwanku :)

Cóż Abiś wtrynia się na wszystkie fotki i czasami udaje mu się to skutecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie i oryginalnie. Córunia ma super pomysły, a Ty przynajmniej jeden kłopot z głowy. A Abiś wygląda super dostojnie w tych drzwiach. Swoją drogą- ogrooooooomny piesio z niego, ale jaki śliczny. A jak kotek? Ja już zamówilam kotka dla mojego syna, ale nie spieszy mu się na ten świat. :wink: :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotek ma się dobrze, ale nie wtrynia się tak w kadr jak Abiś 8)

Abiś cóż mały nie jest :wink: :) chyba musze zrobić jakąś aktualną sesję zwierzyńcowi :)

I oczywiście dzieki za miłe słowa, bardzo mnie cieszy że nasze pomysły są tak cieplutko przyjmowane :)

I trzymam kciuki za kotka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga robi się u ciebie coraz ładniej ! A dobierane kolorki super. :D Chciałaby żeby u nas już tak było. Kolor w pokoju córci to pewnie papaja duluxa? Ale tym razem chodzi mi o panele pisałaś wcześniej, że macie na podłodze panel krono orginal, laminat stary dąb deska. Czy one sa położone we wszystkich pomieszczeniach. Czy te w pokoju córki są może inne? Planujemy ten rodzaj paneli położyć w dwóch pokojach sypialnianych i dlatego chce się upewnić. Podobają mi się bo mają fajną kolorystykę i strukturę.

Pozdrawiam gorąco Kapi.

Trzymam kciuki za dalsze postępy prac w malowaniu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...