Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mebelki śliczne. Bardzo ładna czerwień :p To teraz czekamy na stoliczek i kawusię można będzie wygodnie wypic. :wink:

A córcia też wie, czego chce- i tak trzymac.

pozdrowienia

 

Dzięki :)

A ja czekam na jakąś kaskę :wink: :)

Zobaczymy tylko jaki będzie efekt końcowy jej pomysłów 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi ze te halogenki które są w kuchni maja malutkie klosiki i o ile wisząca nad stół widziałam w podobnym stylu. To już stojącej, kinkietu i takie do salonu na sufit nie widziałam.

a ta stojąca wpadła nam w oko bo daje bardzo dobre swiatło, ma dwie opcje świecenia i ma ściemniacz :o :roll: - czyli wszytsko czego oczekujemy.

Będziemy cos myśleć :o :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już rok Aga :o - NIESAMOWITE, czas leci nieubłaganie, a my cały czas na forum :wink: .

Serdeczne życzenia następnych stu i szybkiej realizacji ogródka :D .

Buziaki :D

 

Tak, tak to już rok, nawet nie wiem kiedy zleciało :)

Dzięki za życzenia :)

 

Co do forum jak tu opuścic tylu miłych ludzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lampami przy otwartych przestrzeniach ale spelniajacych rozne funkcje jest zawsze skomplkowanie :roll: Trzeba miec albo duzo kasy zeby dobrac wszystko identyczne i to nie tyczy tylko lamp ale tez mebli, dodatkow itp albo isc na kompromisy :wink:

Mysle ze ta stojaca lampa, nie jest lampa spelniajaca role dekoracyjna tylko bardziej uzytkowa i moze byc niezalezna czescia w pomieszczeniu. Oczywiscie nie bedzie pasowac jak sie ja dobierze do zlotych lamp, czy innych fikusnych ale mysle ze jezeli zachowa sie tylko dobor materialu to bedzie okejos.

 

Ja poszlam w inna strone, bo dobieram lampy do okreslonych mebli, czy wygladu czesci pomieszczenia. U mnie tez jest wszystko otwarte ale beda stworzone osobne strefy i kazda strefa bedzie miala swoje wlasne, niezalezne oswietlenie.

 

W miejscu "siedzacym" nie bedzie jako takiego gornego swiatla tz bedzie ale w formie dlugich zwisajacych szklanych bialych matowych kol ktore beda powieszone w rogu pokoju miedzy kanapami i beda spelniac role "Twojej" stojacej lampy.

Miedzy miejscem do siedzenia a jadalnia bedzie postawiona wszerz pokoju dluga szafka ktora bedzie jakby oddzielac te dwie strefy. Na tej szafce bedzie postawiona jedna wieksza szklana biala kola... ktora mysle ze wystarczy jako oswietlenie przy telewizorowe :wink:

W jadalni bedzie wiszaca lampa nad stolem, ale lampa jest dobrana do stolu a nie do reszty pomieszczenia... nogi przy stole sa ze specyficznego metalu w kolorze jasnego aluminium i konstrukcja lampy jest tez z takiego metalu, ale z bialymi matowymi klosikami w formie kieliszka hihi

Lampa kuchenna jest to kwadrat z metalu szlachetnego (takie bede miala szafkowe okucia i kran) do ktorego przytwierdzone sa cztery przezroczyste klosiki w formie kieliszka... do tej lampy mam jeszcze dwie lampki stojace z identycznymi klosikami ktore beda staly na koncu malego stolika kuchennego pod oknem albo na parapecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stolik też fajny tylko nie wiem czy taka szyba nie będzie się rysować, jak myślisz?

 

Sonika, miałam kiedyś stolik ze szklanym blatem (stolik "kawowy" co prawda, ale był ciągle używany), i szyba sie nie rysowała. Większe ryzyko jest zbicia, nam się to przydarzyło - nie od uderzenia, ale mój mąż usiadł na fotelu (takim z Ikei, który odchyla się do tyłu) i poręcz fotela zawadziła o stół. Szyba trzasnęła,pod naporem ciężaru i musieliśmy kupić nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mohag, a przestałabyś pisać o tych swoich lampach, bo ja znowu przez nie spać nie będę mogła :wink: .

 

ja nie moge spac przez Twoja kuchnie i tez zyje :oops: co mi pozostalo :wink:

 

co do szklanego stolika, to mam takowy w formie trzech kol i fakt ze jest porysowany ale on ma juz z 15-scie lat i wolno mu byc porysowanym hihi

ogolnie jestem z niego bardzo zadowolona i nowy prostokatny do kanap kupilam tez szklany 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...