Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Gratuluje tarasu! Kurcze- mieszasz mi w glowie ta kostka :wink: Masz ja ulozona w moj ulubiony wzor z cegielki :wink: Para[ety tez piekne - moglabys faktycznie wiecej cos o elewacji napisac :D

 

Bardzo mis ie pdobaja sposoby malowania w pokojach na poddaszu- te niny "filary" zolte w naroznikach - sufit malowana na dwa klolory laczone przy oknie polaciowym. W swoim czasie ne pewno skorzystam z pomyslow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję tarasu z kostki!! 8) Takiego samego typu planuję zrobić u siebieł.. :p 8) Jak grubą kostkę dałaś? Kolor dobierałaś do koloru dachu, czy były inne kryteria?

W każdym wypadku bardzo ładnie wygląda. Taras masz od wschodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...

Bardzo Wszytskich przepraszam że nie odpisywałam ale nei przychodziły mi powiadomienia :oops: :oops: :oops:

Już nadrabiam zaległości i nawet są fotki w dziennkiu.

Rafałek koszt elawacji podam jak mąz to policzy :)

Olka u nas też taras jest od południowego - zachodu więc słońce cały dzień marzę o markizie ale na arzie nie ma nic nawet mebli ogrodowych :-? Na pewno na początku będzie parasol :)

Mohag jeszcze dużo do cywilizacji nam brakuje :wink: :) ale walczymy 8)

Adriano Komputero staramy się żeby wszystko do siebie pasowało, i bardzo nam miło że tak wychodzi :) Już widać na fotkach że elewacja jest żółta. :) Mam nadzieję że pomysł kostki się sparwdzi i będziemy zadowoleni.

iga9 cieszę się że mogę być inspiracją :wink: :) Mi to zawsze gdzieś podobają się łuczki, elipsy i esy floresy ale jak zaczynam planować coś u siebie to zawsze mi wychodzi prosto i bez udziwnień :o :roll:

kze kostak ma grubośc 6 cm. Starałam się dopasowac kolorystycznie do całości :) Taras jest od południowego zachodu.

Ivonesca dzieki za miłe słowa, nie martw się też się doczekasz. Ja za to nie mam altanki i ogrodu 8)

AgnesK zawsze zapraszam :)

 

Już się znalazłam i mam nadzieje że tak zostanie - choć i tak jeszcze nei nadrobiłam wszytskich zaległości :o :roll: ale powoli powoli mam zamiarto nadrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cię serdecznie jestem pierwszy raz w twoich zapiskach przeglądłam sobie twoje fotki i szok płytki typu drewno w salonie mam taki same , płytki w łazience dolnej KUBA mam obecnie i łóżku w sypialni masz takie jak bym sobie wymarzyła kuchnie z podobynymi frontami zamówiłam i tez nie będę miała szafek górnych .Bardzo podobny gust pozatym bardzo ładnie wykańczasz drzwi wejściowe masz bardzo ładne .

Jeśli pozwolisz będę śledziła twoje postępy ,my budujemy domek IRYS parterowy drzwi mam podobne tylko że z innej firmy i szyba jest mleczna gładka .

POZDRAWIAM MONIKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, jak miło, że znów jesteś ! :D

Domek od frontu z nową elewacją wygląda ślicznie , a kwiaty dodają mu bajkowego charakteru :wink: :D .

 

Dawałaś tynk barwiony w masie ? Jakiej firmy ? :roll:

Ja też stoję przed wyborem elewacji i zastanawiam się nad tynkiem mineralnym i pomalowaniu go farbą silikonową. Nie jestem tylko zdecydowana co do koloru. Ale ten Twój bardzo mi się podoba :wink: :D

 

O kamyczkach wokół domu też myślę, ale słyszałam, że teraz bardzo trudno je dostać 8) . Czy Ty miałaś jakieś kłopoty z dostawą ? . Czy w Waszym regionie są one dostpne bez problemu :roll:

 

Pozdrawiam cieplutko ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny kamyczków nie podam teraz -muszę poprosić Sławka żeby tu zajrzał i odpowiedział na pytania cenowe - bo to jego działka :wink: :)

Z kamyczkami u nas nie ma problemu, mamy blisko żwirownie :)

Tynk jest firmy Quick baranek 2 mm barwiony w masie Numer 186 i ma jeszcze jakiś symbol SPS.

Dziękuje w imieniu dziewczynek jestem z nich DUMNA JAK PAW :) i widzę że mam naprawdę wspaniałe dziewczynki :)

Z czego starszą koledzy mężą nakazują trzymać za kratkami :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga - miło, że znowu jesteś :D . Gdzieś Ty się podziewała jak Cię nie było - strajkowałaś :wink: :lol: ?

 

Przede wszystkim GRATULUJE Córkom wspaniałych wyników w szkole, a Wam takich wspaniałych Córek :D - nie dziwię się że jesteś dumna jak paw.

 

Dom prezentuje się bardzo ładnie w nowym ubranku :D , a taką opaskę z kamyczków też zawsze chciałam mieć, ale nie mam :( z bliżej nieokreślonych powodów :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dziewczyny za miłe słowa :)

Jeździ się bardzo fajnie, tylko na razie cały czas doprowadzamy autko do porządku 8)

Mam nadzieję że jak już wszystko zrobimy to będe z niego bardzo zadowolona :)

Na trochę się zgubiłam ale mam nadzieję że teraz częściej już będę na Forum i w końcu nadrobię wszystkie zaległości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...