Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Adrainko nasz kamyczek kosztował 700 zł za 24 t.

U nas nie ma z nim problemu za to mamy problem z ziemią :evil:

Dzięki Aga ! :D Fajnie, że o mnie pamiętałaś :wink:

Czy te 24 tony starczyło Ci do wysypania całej opaski ? Trochę się nawet dziwię, że aż tyle tego trzeba :o . A ile to wywrotek ? :roll:

 

Masz problem z ziemią 8) , czy nie ma u Was czarnoziemu ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy dostep do wielkiego auta które bierze tak dużo :)

A przyjechały jak dobrze pamietam chyba 2 auta ( dopytam męża to skoryguje ) mamy ten kamyk jeszcze przed domem zamiast kostki więc trudno mi ocenić ile poszło na opaskę 8)

U nas kamyk jest tani bo mamy w pobliżu dużo żwirowni :)

 

Nio ziemi u nas poprostu nie ma a jak już gdzies jest to w takiej cenie że głowa pęka :evil: Więc czekam na tę w dobrej cenie tylko trochę to trwa :-?

Już starciłam nadzieję że uda nam się zrobić w ogrodzie cos przed urlopem.

Cóż będziemy zakładać ogród na jesieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy dostep do wielkiego auta które bierze tak dużo :)

A przyjechały jak dobrze pamietam chyba 2 auta ( dopytam męża to skoryguje ) mamy ten kamyk jeszcze przed domem zamiast kostki więc trudno mi ocenić ile poszło na opaskę 8)

U nas kamyk jest tani bo mamy w pobliżu dużo żwirowni :)

 

Nio ziemi u nas poprostu nie ma a jak już gdzies jest to w takiej cenie że głowa pęka :evil: Więc czekam na tę w dobrej cenie tylko trochę to trwa :-?

Już starciłam nadzieję że uda nam się zrobić w ogrodzie cos przed urlopem.

Cóż będziemy zakładać ogród na jesieni :)

Dzięki Aga ! :D

A możesz zdradzić jaka u Was cena czarnoziemu - ta "co głowa pęka" ? :roll:

 

Kurcze chyba się skuszę,by kamyczki z Waszych stron sprowadzić, bo u mnie nie do kupienia :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kamykiem mnie poniosło przywioziono jedną wywrotkę :oops:

Więcej było pospółki i mi się pomerdało :-?

Jeśli chodzi o ziemę to nie pamiętam ale ogłoszenie było tylko jedno i cena zwalała z nóg a potem się jeszcze okazało że ziemia jest nie najlepsza :evil:

Więc czekamy na lepszą w dobrej cenie :) Tak mówi Sławek a ja się go słucham bo to jest jego działka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego?

No nie wiem dlaczego jeszcze mnie tu nie było?

I jak to się mogło stać?

Jutro nadrobię zaległości i przeczytam "Ciebie" od deski do deski. Bo zaczęło się dziś super ciekawie, ale jestem w pracy i juz dziś nie mogę.

POzdrawiam Agnieszkę i Sławka

od Agnieszki i Sławka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kze

Nie wiem jak będzie z tym kontaktem :wink: :)

 

 

andrzejka bardzio dziekuje za miłe słowa :) pękam z dumy pękam :) a jednocześnie już zaczynam się bać 1 roku w gimnazjum - bo postawiło to moje dziecię sobie bardzo wysoką poprzeczkę :o :roll:

Elewcja wyszła tak jak chcielismy więc bardzo mnie cieszy że się podoba :)

I już jest nawet skończona :) Ogród teraz to już napewno poczeka do jesieni :)

 

Ivonesca My też jedziemy 1 raz więc wrażenia będą po przyjeździe, ale mam nadzieje że będzie SUPER :)

 

scur

Witam w moich skromnych progach, bardzo mi miło że dziennik się podoba ja również pozdrawiam imienników :) A Wy co budujecie i gdzie, na jakim jesteście etapie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieramy się na Krk do miejscowości Malinska :)

Nie wiem czy z tamtąd do Plitvic blisko ( szczerze mówiąż nie mamy w palnach żadnego zwiedzania tylko leniuchowanie :oops: ). Chyba że się coś na miejscu zmieni 8) :wink: :)

Aga, daleko nie jest... :roll: Namawiam bardzo abyscie jednak zrobili sobie wycieczke...,jak juz tam tak blisko bedziecie, na pewno nie bedziecie zalowac... blizej stamtad niz z Polski... :wink:

http://www.adriagate.com/pl/croatia/national_parks.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/b] Witam w moich skromnych progach, bardzo mi miło że dziennik się podoba ja również pozdrawiam imienników :) A Wy co budujecie i gdzie, na jakim jesteście etapie???

 

Witaj Aga,

tak jak wczoraj pisałam dziś od rana pochłonęłam Twój dzinnik. Sporo było ale dałam radę.

Ech, kobieto - dzielni ludzie jesteście i już Was lubię, choć jeszcze nie znam. Tak jak w którymś poście napisałaś: "już taka jestem, zobaczę kogoś i już wiem czy go polubię czy nie." Coś w tym jest. Ja podobnie.

My chyba jesteśmy na podobnym etapie i podobnie wariacko (czytaj:szybko) to wszystko wyglądało. Mieszkamy od października 2006 r. pod Wrocławiem. Od maja 2007 ocieplamy się a w przyszłym tygodniu może będzie w końcu żółta elewacja. Mieszkamy na razie tylko na dole bo góra nie wykończona. Mamy nadzieję że w okolicach września uda nam się wprowadzić dzieciaki na górę i jakoś zdążymy.

Pozdrawiam cieplutko

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljka dzieki za link bedziemy myśleć :)

 

scur U nas jeszcze sporo brakuje ale i tak jesteśmy szczęśliwi że nam się udało, teraz tempo trochę spadło bo zaczeliśmy żyć normalniej tzn. nie cała kasa na dom :wink: :) i dlatego jedziemy na wakacje choć pewnie za tą kasę można by było zrobić znowu trochę w domku :-?

Życzę Wam żeby Wasze palny się powiodły :)

Skoro mieszkacie pod Wrockiem to może kiedyś uda nam się spotakć bo My we Wrocławiu bywamy bardzo często :)

Nie wiem czy jesteśmy dzielni to mój trochę wredny jedynaczy charakterek nam pomógł :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga - a ja do ciebie zawędrowałam dziś z pytaniem dotyczącym lodówki. Bo użytkujesz takowa już jakiś czas :wink: Ty masz ją normalnie stojąca - u mnie jest zabudowana z dwóch boków i od góry. Powiedz mi, czy zauważyłaś, że jest ona ciepła - tzn, że całe boki i góra od zewnątrz są ciepłe w dotyku. W środku chodzi ok i nie sygnalizuje żadnych błędów. Nie wiem, czy to wina obecnych upałów. Czy tak po protu działają nofrosty :roll: Ale boje się, że ta obudowa coś psuje i boję się zużycia sprzętu i prądu. Z drugiej strony od boku jest 1 cm luzu z każdej strony a od góry jakieś 5 cm. I normalnie ściana z tyły - bez zabudowy.

Co o tym myślisz? Czy to normalne zjawisko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...