Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

 

scur U nas jeszcze sporo brakuje ale i tak jesteśmy szczęśliwi że nam się udało, teraz tempo trochę spadło bo zaczeliśmy żyć normalniej tzn. nie cała kasa na dom :wink: :) i dlatego jedziemy na wakacje choć pewnie za tą kasę można by było zrobić znowu trochę w domku :-?

My też postanowiliśmy, chociaż na krótko, ale wyjechać z dzieciakami.

I barzdo się z tego cieszę bo już 2 lata nie byliśmy na wspólnym urlopie.

Planujemy Bieszczady, ech już nie mogę się doczekać. :wink: :wink:

 

Życzę Wam żeby Wasze palny się powiodły :)

Skoro mieszkacie pod Wrockiem to może kiedyś uda nam się spotakć bo My we Wrocławiu bywamy bardzo często :)

 

Zapraszamy bardzo serdecznie. Będzie nam miło poznać imienników. :D :D

 

Nie wiem czy jesteśmy dzielni to mój trochę wredny jedynaczy charakterek nam pomógł :wink: :)

 

Cokolwiek to było, dobrze jest !!! :wink: :wink:

Trzeba marzyć i te marzenia realizować . Inaczej staniemy w miejscu - a tego byśmy przecież nie chcieli.

 

Pozdrawiam bardzo serdecznie

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Iga moja lodówka też jest ciepła i nic jej nie dolega, nawet kiedyś wino się od niej zagrzało bo stało blisko :o :roll:

Ja przyjęłam że skoro nic jej nie dolega to tak ma być :) Iga ale ona ma jeszcze męża Sławka 8)

 

scur pewnie jak wrócimy z urlopu to skorzystamy z zaproszenia :) Czasami moje marzenia przyprawiają mojego Sławka o zawrót głowy, ale jakoś daje rade i wytrzymuje ze mną już ładny kawałek czasu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest cała masa Agnieszek :D Sama też należę do tego grona :wink:

 

Kiedy chodziłam do LO w równoległej klasie było 14 czy 16 .

:o :o :o

Normalnie jak Burek... :wink: :wink: :wink:

Ale kocham to swoje imię i nie chciałbym innego.

Chciałam nawet córce dać na imię Agnieszka ale mążula się nie zgodził. :lol: :lol:

Nie rozumiem dlaczego ?? :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iga ale ona ma jeszcze męża Sławka 8)

 

I dziecka też chyba w tym samym wieku. :o :o

 

scur pewnie jak wrócimy z urlopu to skorzystamy z zaproszenia :)

 

No to supcio :wink: :wink:

 

Czasami moje marzenia przyprawiają mojego Sławka o zawrót głowy, ale jakoś daje rade i wytrzymuje ze mną już ładny kawałek czasu 8)

 

U nas jest tak, że ja coś sobie wymyślę, mniej wiecej się określę, ale do końca nie wiem jak by to miało być. Sławek to uzupełnia, realizuje i ..... juz jest.

On wszystko potrafi i wszystko widzi zanim to jeszcze zrobione nie jest a ja.... no cóż, ze mną jest trochę gorzej.

:roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scur

Ja za swoim imieniem nigdy nie przepadałam :-? właśnie dlatego że gdzie ktoś zawołał to Agnieszka :o :roll: Teraz już się przyzwyczaiłam 8)

Co do dzieci to rzeczywiście w bardzo podobnym wieku moje panny 13 i 8 :)

Ja zawsze wymyślam i drąże temat ale jak Sławciu załapie to już idzie z górki :) dobrze że mam sposoby na przekonywanie tego mojego chłopczyka :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...