Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Agunia,

Ty masz prąd - ja potrzebuję

Ja mam gruz Ty potrzebujesz ;).

 

Przepędź każdego, kto przywiezie ci w ramach gruzu beton komórkowy. Diabelstwo przy pierwszym deszczu mięknie, potem przejężdża ciężkie auto, to się kruszy a potem (tak zapowiedział mi mój majster budowlany) zrobi siez tego papka.

Ja wysypałam trochę tego na droge i podobno mam się już bac jesieni :x

Trzymam mocno kciuki za was

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurka, dopiero wypatrzyłam twoje zdjęcia :-? :D

A my daliśmy kabel 5x6 (kurde..albo 6x5... no jakoś tak w każdym razie :oops: ). A pierwsza zabudowa pikna :D

Aga, nie miałaś krótkiego uczucia paniki? Ja pamietam, że jak zobaczyłam pierwszą koparę, tego potwora na działce, zwały ziemi, to pomyślałam sobie: "Jezu, czy myśmy powariowali???" :D

A dzięki zdjęciu 99 chyba wreszcie uda mi sie zlokalizować Waszą działkę :D

Aga ja tam na tych kablach sie nie znam taki kazali kupić to kupiliśmy :oops:

Panika jeszcze mnie nie ogarnęła może dlatego że koparkowy mnie wkurzył i miałam nerwa :evil:

Skrzynka stoi na swoim miejscu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agunia,

Ty masz prąd - ja potrzebuję

Ja mam gruz Ty potrzebujesz ;).

 

Przepędź każdego, kto przywiezie ci w ramach gruzu beton komórkowy. Diabelstwo przy pierwszym deszczu mięknie, potem przejężdża ciężkie auto, to się kruszy a potem (tak zapowiedział mi mój majster budowlany) zrobi siez tego papka.

Ja wysypałam trochę tego na droge i podobno mam się już bac jesieni :x

Trzymam mocno kciuki za was

Marta

Martka dzieki za radę z tym gruzem jak narazie dowozi to mój kuzyn i idą cegły, został nam najgorszy kawałek tzn. najbardziej podmokły my na tengruz wozimy jeszcze szlakę :) Ta częśc drogi która jest zrobiona jest już oki zobaczymy jak będzie dalej :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te typy tak mają :roll: moja p. architekt podobnie ze mną rozmawiała.

Nooo a dotrzymywaniu terminów nawet nie wspomnę dzisiaj byłyśmy umówione na 9 (na szczęście u mnie w pracy) i co Pani zjawiła sie ...o 15. No przecież to taki "letki" poślizg....

 

Aga ale skrzynkę to macie piękną :lol: też bym taką chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dzieki :)

Bo ona taka trochę roztrzepana najważniejsze że z poprawkami nie ma problemu kobitka ma ogromne kontakty, a wiecie jak to jest z tymi papierami, po znajomości to jakoś wszystko tak gładko idzie i nikt się nie czepia :roll: :o Dziwny ten nasz kraj :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dzieki :)

Bo ona taka trochę roztrzepana najważniejsze że z poprawkami nie ma problemu kobitka ma ogromne kontakty, a wiecie jak to jest z tymi papierami, po znajomości to jakoś wszystko tak gładko idzie i nikt się nie czepia :roll: :o Dziwny ten nasz kraj :o

Aga ja mam podobnego kierownika budowy- mam na myśli te znajomości :wink: bo ze sluchaniem nas to nie wiem jeszcze jak z nim bedzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...