Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

Aguś

 

Trzymam mocno kciuki. Sama miałam prawie całą ostatnią ciążę z problemami, skończyło się mocno przyspieszonym rozwiązaniem w 30 tygodniu (uroki ciąży bliźniaczej). Miałam już dwóch starszych synów i teraz też liczyło się dla mnie tylko to, żeby dzieci jak najdłużej były we mnie i żeby urodziły się zdrowe. W tej chwili moje bąbelki mają już 5 miesięcy i rosną jak na drożdżach. Kiedy się urodziły ważyły zaledwie 1500 i 1600 g.

Będzie dobrze, trzymaj się cieplutko i bardzo mocno o siebie dbaj. Pamiętam, jak pisałaś, że bardzo zależy Ci na trzecim dziecku- powiodło się w końcu i wierzę, że wytrzymasz do końca. Już tak niewiele zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Bardzo wszystkim dziekuję za życzenia i miłe słowa :)

Teraz już wiecie dlaczego zaniedbałam FM i Was ale cały czas drżę o maleństwo mam jednak nadzieję że uda nam się wytrwać w dwupaku jeszcze trochę i wszytsko skończy się dobrze, ale nie ukrywam że jest ciężko.

Ewciu na 100 % jeszcze nie wiadomo na 90% dziewczynka. A ja chcę tylko donosić i uordzić zdrowe maleństwo :) Reszta już mało mnie interesuje :)

 

 

Słoneczko

 

jak to mówi moja znajoma, święta to czas mocosprawczych życzeń, ja Ci życzę, żeby było bardzo dobrze :)

 

wytrwałości i samych dobroci dla Ciebie i maleństwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wszystkim dziekuje za ciełpłe słowa, to bardzo miłe :)

Na szczęście szpital zaliczylismy tylko raz, teraz musimy wypoczywać prowadzić bardzo oszczędny tryb zycia i oczywiście zjadać grzecznie leki :)

I tak mam farta że nie muszę leżeć plackiem i mogę wyjśc z domu :)

 

A tak pozatym to widzę że mam duże zaległości i musze nadrabiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...