Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Aga J.G. czy Ty mnie jeszcze pamiętasz?!

Pewnie nie :D

 

Przeglądam sobie to tu to tam , przeglądam.... i przeglądam i powoli... baaaardzo powoli zaczyna do mnie docierać co mi w Twym podpisie miga.

Jak dotarło to z siłą gromu z jasnego nieba!!!!

GRATULUJĘ!!! Z całego serca gratuluję i strasznie się cieszę że dane mi było nim urodzisz! :D Superowo lekkiego i szybkiego rozwiązania życzę.

Pozdrawiam ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga to trzymam kciuki za zdrowe dziecię, jak będzie z ptaszkiem to jeszcze lepiej a jak nie to Ci podrzucę jednego z moich ptaszków :roll:

Zawsze marzyłam, żeby mieć dwóch synów. Niestety, udało mi się mieć dziecie dopiero za trzecim razem :-? Młoda byłam i ciężko mi było na duszy ale się udało. Po czterech latach był drugi ptaszek bezproblemowo a po następnych 10 latach była małżeńska wpadka i Miras , cieszył się ze to będzie dzieweczka.Wmówił mi to i mu uwierzyłam :roll: I tak oto 1 kwietnia 2001 w niedzielę o 4 rano urodziłam trzeciego ptaszka, który jest oczkiem w głowie :roll: :p Pozdrawiam i buziaki przesyłam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie miałam juz siły pisać.

Wszystko jest w porządku, dzidzia rosnie cały czas jest duża około 2 tyg. starsza :) Najparwdopodobniej jest dziewczynką.

Nadal oczywiście mamy się oszczędzać, ale mam nadzieje że wytrzymamy do końca marca chociaż :)

Zresztą na dzień dzisiejszy i tak czeka na cc bo ułożenie jest posladkowe.

Dziekuję wszytskim za troske i kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga

 

Cieszę się, że z dzidzią wszystko ok. Teraz to już z górki- ja urodziłam moje bliźniaki właśnie w 30 tygodniu ciąży. Twój mąż ma monopol na dziewczynki, a mój na chłopców. :wink: Najważniejsze jest jednak zdrowie dzieci.

Życzę duuuużo zdrówka i jeszcze trochę cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja już jestem spokojna bo wiem że wrazie czego dzidzia ma duże szanse :)

I chyba ten spokój mi służy bo czuje się lepiej :) Jak widac główka najwazniejsza :)

Gdzieś sie rodzą chłopcy, gdzieś muszą dziewczynki równowaga w przyrodzie musi być :) szkoda tylko że sprawiedliwie nie dzielą :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu też dziewczynki dobrze wychodzą :wink: no ale my chcieliśmy drugą dziewczynkę no i życzenie się spełniło :wink: Aga nie takie cuda o usg słyszałam więc jeszcze wszystko jest możliwe :wink:

Zdrowie najważniejsze, teraz z każdym dniem kruszynka ma większe szanse a że jest duża to jeszcze lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie nastawiam się na 100 %

Ja zawsze chciałam syna, a mój S woli dziewczynki teraz chce chłopca tylko dlatego żebym w końcu miała co chcę i więcej nie truła o dzieci :wink: :)

Nawet ostanio się śmiał że będę pisac oświadczenie że więcej dzieci mieć nie chcę :wink: :)

Bo to trzecie to mój pomysł i trochę mi zeszło zanim namówiłam moją połówkę :) I obiecałam że trzy i koniec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...