Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Aguś

Pewnie, że z sentymentem :lol:

Nasza pierwsza budowla - domek z serduszkiem - została sprezentowana sąsiadowi, a teraz on też ja przekazała dalej - następnemu sąsiadowi :lol:

Nadal wiec mozemy "cieszyć swe oczy" jej widokiem, tyle że z inego okna w domu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie widać jeszcze a forsy już poszło trochę.

Jak to nie widać :roll: :roll: :roll: Widać , widać a że ścian jeszcze nie ma :roll: Już coraz bliżej ten czas :p

No no ambitny ten plan geodeta, woda , deski na szalunki :roll: Caly czas dzialacie :p

Na razie poszło 23 wywrotki gruzu i innego badziewia

Nie za dużo tej swojej dzialki wywozicie :o :o

No ale jak trzeba to trzeba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend nie będzie taki długi w piątek tyczenie potem trzeba robić drogę, ja w pracy - przeminie szybciutko :)

A potem będzie TA DAM TA DAM :lol:

Alfreda rozmawiamy rozmawiamy w końcu są dzieci bardzo absorbujące :wink: :) Poza pracą wszystko robimy razem i wtedy mamy czas na rozmowy typu domowe :)

A i są jeszcze noce :oops: :wink: :) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejka ale na tych działakch przy tej drodze nikt nie buduje jeszcze a my jakoś musimy dojechać więc droge robimy a skoro robimy to ja sie smieje że jest nasza 8) Prymulki napewno będą gdzieś posadzone nawet mój mąz przeciwnik rabatek mówi że prymulki muszą byc :wink: :)

Andrzejka bedzie dobrze bo musi być innej opcji nie ma w naszych planach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym slowem jesteście pierwszymi inwestorami przy waszej :wink: :p drodze- mozna by rzec prekursorami budowania :p

Jak mąż mówi, że muszą byc to znaczy że muszą :p Mąż zawsze wie co mówi :p :p :p

A takie zwyczajne też będą??

http://www.ogrody.cvd.pl/pliki/plikibyliny/pier8.jpg http://www.ogrody.cvd.pl/pliki/plikibyliny/pier9.jpg

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

 

Piekne są :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejka piekne będą takie jak zakupimy mam pomysł żeby je umieścić w donocach jak u Ani stokrotki, bo na rabatki to ja nie mam czasu, a chcę żeby mój ogród był zawsze piekny i zadbany :)

UUUFFFF jak to zabrzmiało :oops: :-?

Mąż wie co mówi i co chce tylko robic przy tym to ja będę 8)

Tak jest z oknami ja chcę barwione bo białe to już mam obecnie i mam ich dośc :o Ale on co jakiś czas próbuje mnie podchodzić i mówi a może białe z jednej strony - jego argumenty będzie taniej.

Wczoraj nie wytrzymałam i zadał tylko jedno pytanie - będziesz mył te okna a on na to no raczej nie :o Więc będą barwione a jak chcesz białe to sam bedziesz je mył :) Mam nadzieję że pomogło i już nie usłyszę może tak białe :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Aga, Aga :lol:

 

Jakbym siebie sprzed roku jeszcze słyszała :wink: Że ma być ładnie ale na rabatki to ja nie mam czasu :lol:

 

A teraz wieczorkami z małymi grabkami w ręce łążę i wruszam tę ziemię w truskawkach, piwoniach, tulipanach i żonkilach :lol:

Wczoraj przy zachodzie słońca siałam groszek pachnący przy kojcu Kory (bo ona tak lubi wąchać kwiatki- od góry oczywiscie :lol: ), sadziłam bratki wśród choinek żeby je rozweselić, a na sobotę już zaplanowane sadzenie dalii i gladioli :lol:

 

A pamiętam jak mówiłam- żadnych rabatek :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu mój ogród nigdy nie bedzie taki piekny jak Twój :-?

Zaplanowałam troche klombów ale mam zamiar wysypać to wszystko kamyczkami żeby nie było co plewić :roll:

Jest zaplanowana jedna rabatka taka z prawdziwego zdarzenia żeby moje dzieci widziały jak rosnie to co jemy bo dla nich to wszystko kupuje się w sklepie mój mąż się smieje że to będzie kącik przyrodniczy i edukacja :wink: :)

Ale ogólnie rabatki zredukowane do minimum 8) Z racji tego że ja sama bedę musiała koło tego chodzić :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...