Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

Dzięki dziewczyny :)

Aniu wózek to bebe confort - high trek. Wygrał z Mutsy 4rider, bo jest lżejszy, ale co z tego jak mi i tak kręgosłpu wysiadł, no i jeszcze mutsy napewno by mi się do bagażnika nie zmieścił, w tym musze ściągać koło.

 

Czas na nowe foty ale jakoś pogoda nie sprzyja.

 

pozdrawiam deszczowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ivonka,

ja mam już zabytek - mutsy outdoor. Kupiłam używany jak Papcio miał rok, więc gondolka posłużyła jedynie Tomciowi i nadal jest w super stanie, ale stelaż i spacerówka są już dobite na maksa :lol:

Takiego już chyba nie produkują, kolorki ma śliczne szarości w różnych odcieniach w delikatną krateczkę.

 

Teraz nowe modele to są mercedesy! Ale cenę też potrafią mieć ekhm, zaskakującą :wink:

 

A co do mieszczenia do bagażnika... do mojego wchodzi bokiem :wink:

A klapę tę wewnętrzną, mam zdemontowaną na stałe :lol:

Najlepsze były czasy gondolki - zdjęta ze stelaża, stelaż złożony, upchnięty bokiem, obok gondolka i nawet zakupy tam mieściłam :lol: Kobieta potrafi :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivo bardzo chętnie się z Tobą spotkam :)

Co do wózka mi sie Mutsy 4raider bardzo podobał, odpadł z powodu wagi i wielkości. Teraz nie żałuje bo i tego nie mam siły wsadzić do bagażnika ale ja nawet nei mam siły Nastki dźwignąc w foteliku, kręgosłup wysiadł :cry:

A i jeszcze Nika głosowała za 3 kołowym.

Ale nadal jak wodzę Mutsiaka to wzdycham :)

Z wózka jestem zadowolona bo prowadzi się rewelacyjnie :)

U mnie górna klapa lata i chyab też ją wyciągnę i tyle.

 

Aniu o coenie nic nie mów bo mój S cały czas ględzi, że mam wózek więcej wart niż moje stare clio :o :roll: i Bardziej byłoby szkoda jakby wózek ukradli niż samochód 8)

A mi tam i jednego i drugiego byłoby szkoda 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 months później...
Dziewczyna rośnie ma się dobrze, ale czas zabiera cały - bardzo absorbująca jest, i nie cierpi być sama :o :roll:

 

A co ja mam powiedzieć. :lol: Moi też nie lubią być sami. Swoje wzajemne towarzystwo im nie wystarcza, mama musi być i to jak najbliżej. Jak nie, to sami łapią mnie jeden za jedną, drugi za drugą nogę i wtedy jest ok. :roll: :wink:

Wrzuć jakieś fotki.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...