Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ewuś mam taki plan mam nadzije ze nic się nie wydarzy. :D

Tak było rok temu mój mąz musiał pilnie wyjechać i nici z wyjazdu :cry: ale w tym roku zapowiedziałam rodzinie że jadę bez wzgledu na wszystko mam nadzieje że się uda :) W palnie jest przyjazd z mężem :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolu będę pisać - chociaż muszę się przyznać że nie jest to moja najlepsza strona nigdy nie lubiłam pisać a teraz proszę co ta budowa potrafi zrobić z człowieka :wink: :)

W związku z tym że wypracowania nie były moja najlepszą stroną wybaczcie mi wszystkie błędy w stylu pisania ( czasami może się nawet wkraść błąd ortograficzny :oops: :oops: :oops: ) Bądźcie wyrozumiali :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGA J.G. czytając Twój dziennik zrozumiałam że to będzie Wasz drugi kredyt-na budowę? A pierwszy był na zakup działeczki? A jak macie z wypłatami transz?

Pytam dlatego, bo my też działkę trochę na kredyt, a teraz będziemy brać na budowę (ale jeszcze nic nie załatwialiśmy w tym kierunku)

Sorry, chyba mało czytelnie napisałam o co mi chodzi... :lol:

Życzę Wam aby szybciutko Wasz domek rósł w górę :D :D :D i czekam na dalsze wpisy w Twoim dzienniku :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrozumiałaś :)

Transze wypłacane są na ogólnych zasadach banku postaram się to obrazowo napisać, ale nie wiem czy mi się uda. :wink: :)

pierwasza transza wynosi 50 % wartości tego co masz ( u nas jest to tylko działka bo na działce nic nie ma ) Każda nastepna też jest 50 % wartości tego co już masz wybudowane. Oczywiście do wniosku kredytowego dołanacza się kosztorys i to na jego podstawie wypłacane są transze.

Jeśli nie wszystko jasno napisałam to pytaj. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli biorą wartość całości działki pomimo że jest na nią kredyt? :o

bo u mnie w banku chcą brać tylko pod uwagę mój wkład własny na zakup działki! Coprawda 80% od wartości tylko że od tego co ja zapłaciłam gotówką za działkę- czyli marna kwota jak na rozpoczęcie budowy :-? muszę się chyba dokładnie dopytać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...