Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ekipa była ciekawa co tam włożyliśmy więc zostali poinformowani co zawiera tajemnicza torba

posłuchali a potem skwitowali:

- pieniązki na wódkę

- jajko na zakąskę

- a papier też się przyda

 

http://www.olkalybowa.republika.pl/Gify/Buzie/00049%5B1%5D.gif życie bez komentarzy ekip budowlanych było by nudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dzięki a dzisiaj mamy nawet słońce więc ławy się suszą :)

beton lubi pić 8) :wink: więc narazie zalewajcie ławy wodą :wink:

nie wiem,ale jakoś drogi ten Wasz B-20, a może to ja nie jestem na bieżąco

z cenami :oops:

 

To najniższa cena na naszym terenie :)

ławy już się same dobrze zalały, a teraz schną i piją tę wodę która z nieba napadała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagna do kanlaiży to lepiej nie jajo musi być głeboko bo inaczej to nie dobrobyt tylko smród :-?

To już lepiej bez tego jaja 8)

Ja go nie chcialam lae mąz się uparł że jajo musi być to było i siedzi sobei teraz pod ławami żaaden kurczak nie wyłazi :wink: :)

Mam nadzieje że od poniedziałku ruszymy do góry :)

Jak pogoda się nie zmieni :roll: :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ławy już wyschły nareszcie :)

dzisiaj panowie położyli papę ale nie mieli jakiegoś lepiku na zimno i jutro będą robić dalej - coś mi werwa opadała i nie mam ochoty na pisanie tak to wszystko idzie w tempie slimaka :cry: :cry: :cry:

Mam nadzieje że jutro coś naskrobię jeśli tylko będzie o czym pisać :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grzesz kobieto -jakie tempo ślimaka :roll: :roll: :roll: Po prostu dokladna robota i to wszystko 8) Wolalabyś, zeby bez tego brakującego lepiku pape polożyli :roll: :roll: :(

No nie wiem ja to myślę, że czytać będzie o czym 8) obyś tylko cos napisala :roll:

I pamiętaj, ze są tacy co zaglądają czasami do twego dziennika i myślą ciekawe co u Agi ostatnio sie dzialo na budowie a tu co nic :( bo werwa opadla :(

Aga no co ty :roll: :roll: Agowa werwo marsz do góry i mi nie opadać :wink: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejka pewnie że bym nie chciała i bardzo się cieszę że ekipie takei pomysły nie chodzą po głowie :)

Ale ogólnie to strasznie wolno jakoś to wszystko idzie i jeszcze na poprawę humoru znowu pada deszcz - ech życie 8)

Mam nadzieje że jutro cos tam skrobnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...