Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

zastanawia mnie zdjęcie opisane jako okna salonu i kuchni.. jakoś tak na moje oko nisko.. tylko trzy bloczki... no chyba ze jeszcze bedziecie to podmurowywac..

a tak ogolnie to jak narazie to poznalem tylko jedno zdjęcie.. to z kominem :D nad reszta musialem sobie niezle glowe lamac zanim doszedlem co dokladnie na nich jest :D, ale jeszcze troszke bloczkow i bedzie wszystko widac golym okiem :D

pozdr

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Bardzo się cieszę że ruszyło w górę!!! Domek prezentuje się coraz lepiej!! :lol: :lol: A te zdjęcie z promieniami słońca w kadrze- REWELACJA !!!! :lol: :lol: :lol: Dom wygląda w tych promieniach BAJECZNIE....I te chmury(?) Jak Wichrowe Wzgórza!!1 Cała jestem w " Zazdrościach" :lol: :lol:

Czekam na dalsze POZYTYWNE I TYLKO POZYTYWNE relacje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też będą pustaki szklane :) Ale czekam na Twoje zdjęcia :) Daliście same białe czy kolorowe :)

Chciałam da niebieskie - z grafitem by fajnie pasowało.

Ale potem sie okazało, że Miś chce piaskowe kominy i piaskową elewację, więc dobrze, ze zdecydowaliśmy się na białe.

 

Fajny efekt jest od środka. Po wyjściu z samochodu, jak już zjedzie brama, można spokojnie wyjśc z samochodu i przejśc do drzwi - bez zapalania światła.

Na razie jestem zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny za miłe słowa :)

Tempo prac spadło z powodu deszczu :( Strop zalejemy jak będzie pogoda gdyby było pieknie mam nadzieję że pod koniec przyszłego tygodnia a jak będzie tak lało to może i za miesiąc :cry:

Funia bo mój mąz planuje kolorowe ja mam dylemat i sto mysli na sekundę wolałabym białe bo do wszystkiego będzie pasowało, ale jak już pisałam garaż to królestwo mojego męża i do niego należy ostatnie słowo :wink: :)

Alfreda efekty zdjęciowe były nie zamirzone bo słaby ze mnie fotograf to po 1 a po drugie robione są kamerą i są dośc słabe jakościowo - sama była zdziwiona efektem, tym bardziej mnie cieszy że jeszcze komuś się podoba :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funia bo mój mąz planuje kolorowe ja mam dylemat i sto mysli na sekundę wolałabym białe bo do wszystkiego będzie pasowało, ale jak już pisałam garaż to królestwo mojego męża i do niego należy ostatnie słowo :wink: :)

Kolorowe sa super (tylko 2,3 razy droższe od białych :-? białe od 6 zł, kolorowe od 14 wzwyż).

Tylko warto wybrac taki kolor, który będzie pasował np. po zmianie koloru elewacji - tego przecież nie można wykluczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety nie widzę Waszych zdjęć :( Czy tylko u mnie tak jest??)

Aga, Sławek, może byście nas odwiedzili? Koniecznie z cyfrówką.. I nie myślcie, że zapraszamy Was tylko ze względu na tę cyfrówkę :wink:

Nie mogę się też doczekać żeby zobaczyć postępy prac u Was. Chyba i ja musze Was nawiedzić. :wink:

Pozdrowienia

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety nie widzę Waszych zdjęć :( Czy tylko u mnie tak jest??)

Aga, Sławek, może byście nas odwiedzili? Koniecznie z cyfrówką.. I nie myślcie, że zapraszamy Was tylko ze względu na tę cyfrówkę :wink:

Nie mogę się też doczekać żeby zobaczyć postępy prac u Was. Chyba i ja musze Was nawiedzić. :wink:

Pozdrowienia

Aga

 

U mnie widać! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga witaj :) U mnie zdjęcia widać i z tego co wiem to u innych też jest oki :) My robimy zdjęcia kamerą ale oczywiście możemy Was odwiedzić z kamerą 8) Bardzo chętnie to uczynimy :)

Funia wiem wiem jak jest z cenami luksferów ale mąz chyba nie zrezygnuje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...