Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

Whisper dzięki za rady :) Mam nadzieje że w końcu dojdziemy do wprawy, muszę się przyznać że pewne hasła w instrukcji są dla mnie jak nie z tej planety więc musze się troche podszkolić :o :roll:

Andrzejka dzięki za miłe słowa imię dla małego już dawno było wybrane :) Ma na imię Filip :) ale teraz troszeczkę kiepsko z jego zdrówkiem i pobyt w szpitalu się przedłuży ajak wiesz nie jest to za bardzo miłe więc budową już się nie martwię.

Stemple dzisiaj przyjechały :) Czekamy na poniedziałek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dzieki dzięki oswajam przeciwnika z coraz lepszym skutniek jak narazie więcej zabawy niż zdjęc jako takich :)

Monka co do kominów to My nie mieliśmy takich pomysłów zastanawialiśmy się jak zaaranżować kuchnię i łazienkę z tymi wystającymi kominami i nasz mistrz podsunął taki pomysł, teraz się zastanawiam jak powiesić okap ale tym będziemy się martwić potem :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stałam się posiadaczką olympusa C- 765 :)

Zabawka jest niezła szkoda tylko że ze mnei taki laik i starsznie ciężko mi się w tych wszystkich bajerach połapać :o :roll:

Mam jednak nadzieje że w końcu dojdę do wparwy :)

 

 

Witam w klubie!!!! :D :D :D

 

Jak już go rozpracujesz, to będe się do Ciebie zwracać po podpowiedzi.

 

Ja do tej pory nie wiem jak się robi zdjęcia w dużej rozdzielczości, bo podobno te które robiłam do tej pory są w małej.

 

Jak się o tym przekonać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika jak robisz zdjęcia to jest tam opis jaka jest rozdzielczośc widac również po ilości zdjęc mieszczących się na karcie czym większa rozdzielczość tym mniej zdjęc wchodzi - to tyle moich obserwacji :o :roll:

Ja mam teraz inny problem może ktoś z użytkowników mi coś podpowie Problem jest następujący - jak poustwaim sobie rozdzielczośc ISO itp. rzeczy to aparat robi mi takie zdjęcia ale jak go wyłącze to wraca do poprzednich ustawień ( wydaje mi się że takich początkowych ) czy Wy też tak macie :o :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam własnie budujących oraz wszytkich fanów i sympatów budowy Agi i Sławka JG.

Tak się składa,że również jestem z Jeleniej Góry i przymierzam się do budowy własnej chałupy. Tzn. chciałabym, ale nie wiem czy dam radę z tą ogromną ilością wyborów i decyzji do podjęcia.

Czytam, czytam Aga Twój dziennik (również AgnesK) i widzę, że bardzo bardzo chwalicie Mistrza i jego ekipę. I tu wielka prośba o kontakt do Mistrza na priv. Będę zobowiązana.

Życzę powodzenia :D i trzymam kciuki.

 

PS.Wasz Domek był pierwszym naszym faworytem, ale zdecydowaliśmy się na trochę większy tj. Konwalie, również z Archonu.

 

Pozdrawiam, Kafelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, wielkie dzięki.

Działkę mamy w Dziwiszowie, również mamy pozwolenie na budowę. Decyzja o budowie została przez nas podjęta bardzo spontanicznie :wink: przed zmianą przepisów o działkach tzw. siedliskowych. Tak więc pomyśleliśmy sobie: cóż zbudujemy albo i nie, pozwolenie dobrze posiadać, w ostateczności sprzedamy działkę z pozwoleniem :evil: . A teraz męża wysłali do pracy 200 km. od JG i trochę się męczymy, co dalej?

 

Pozdrawiam, Kafelka :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...