Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki dziewczyny :)

Co do psiurka to rzeczywiście ogólny szał w rodzinie a Abi jest fantastyczny :)

Nie wiem jak mogliśmy żyć bez niego :wink: :)

Jeśli chodzi o budowę to oczywiście strop odebrany a jutro wielkie zalewanie :)

Na kanpy pieskowi nie wolno :-? bo potem My nie będziemy mieli gdzie siedzieć :-?

Ale pies jest oczywiście pokojowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, rodzinkę masz słodką! Widzę, że oszaleliście na punkcie pieska i wcale Wam się nie dziwię! Ja też jestem miłośniczką zwierząt i zaraziłam tym moich synów. Dokarmiają bezdomne kotki. A wczoraj przynieśli mi do mieszkania chorego malutkiego kotka, prawdopodobnie odtrąconego od matki. Jak on potrzebował miłosci! nie chciał sie ode mnie oderwać...Weterynarz dał mu zastrzyk, dostał jeść i mam nadzieję, że przezyje..

Czekam na relację z zalewania

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zawsze mialam zwierzęta jak urodziły się dziewczyny i wyprowadziliśmy się do mieszkania jakoś tak nie było czasu ( chociaz był chomik ). A teraz jesteśmy bardzo szczęśliwi :)

Mój mąz miała złe doświadczenia zwierzęce wychował sie na wsi i tam jakoś psy były zawsze mało przyjazne nawet te które mieli na podwórku więc prze długi okres mial opory, ale w końcu wybrał rasę i jest, Sławek oszalał na punkcie psa i dobrze bo w nowym domu dziewczyny chcą przemycic jeszcze kota 8)

Relacja z zalewania będzie wieczorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podglądałem jak klawiaturowałaś :o :oops: 8) :wink:

moim zdaniem najpierw zamknąć, potem instalacje, tynki, wylewki.........a jakie mają być okna

ta kolejność to przy PCV, bo jak drewniane to najpierw tynki, bo wilgoć może im zaszkodzić i potem transplantacja a to drogi zabieg.

Ocieplenie poddasza napewno na końcu, bo znów ta wilgoć dla wełny

i gk jest szkodliwa.

PS. Będziecie grali w golfa na stropie :roll: ........te tyczki jakby pokazywały

gdzie jest dołek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamles okna oczywiście PCV :) mi też ta kolejnośc podoba się najbardziej :) Taka była moja 1 opcja a potem Sławek i mistrz zaczeli mieszać i w głowie i już zgłupiałam 8) Dzieki za odpoweidź :)

W golfa to nie ale mamy pomysł żeby zostawic sobie taki piekny taras :wink: :)

Joasiu dzięki :)

Zabciu z wyliczeniem to do mojego męża jak zwykle :oops: Mam nadzieję ze się zmobilizuje i napisze ile nas to wyniosło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ogromne gratulacje z okazji zamknięcia kolejnego etapu!!!! :D :D

To miłe ze strony aury że wreszcie jest przychylna :D :D

Widoki z pięterka fascynujące......Naprawdę serdeczne życzenia wszystkiego najlepszego....A piesek i tak będzie kanapowy hi..hi...Jak nie za zgodą właścicieli to podczas ich nieobecności ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw alarm coby.................tfuu,thuu jakaś "niewidzialna ręka"

nie skontrolowała postępu prac :-? 8)

U nas tfu tfu brak "niewidzialnych rąk" na całe szczęscie i oby tak zostało na zawsze :)

Nawet dzisiaj nasza ekipa się dziwiła, że tak spokojnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...