Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

Na ostatnim zdjęciu z Abim mebelki już wystawione

 

Andrzejka te mebelki to jeszcze stoja w mieszkaniu a szkoda 8)

Z tym kolorem tik to nie wiem jak wytłumaczyć, ale jutro a najpóźniej pojutrze pomalujemy już trochę desek to pokaże zdjęcia :)

 

Whisper Abi będzie wielkim psem więc rosnie jak na drożdżach, przybiera średnio 2,5 kg na tydzień :)

 

Dzieki za miłe słowa na temat widoczków są piekne nawet sama się dziwię że takie piekne :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ja może tak nie na temat....Dzisiaj szukając w prywatnych archiwach " Muratora" ( szukam inspiracji: płot, okna,kuchnia.Oraz szczegółw na temat : więżba, wylewki, kominy) Odnalazlam Twój post wydrukowany na łamach czasopisma , początek 2004r, komentarz do Kodiego....Że fajowo,rewelacja , że jak On tak ,to Ty też dasz radę!! :D :D Zrobiło misię jakoś miło na serduchu...Przecież UDAŁO SIĘ !!!!!Jest ..Wasz domek pięknie rośnie , pomimo niesprzyjających warunków pogodowych( przynajmniej na początku) udało się Wam !!!

Fajnie że jest takie " Forum" bo przynajmniej widać jak marzenia, pragnienia przekładają się na rzeczywistość!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejka specjalnie to nie Abi będzie wystepował w klasie szczeniąt i to taka próba, czy nam i jemu się spodoba to będzie nasz debiut :) Zobaczymy jak bedzie 8)

Jamles Abi do świąt będzie wzrostu dorosłego psa i potem będzie nabierał tylko masy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może tak nie na temat....Dzisiaj szukając w prywatnych archiwach " Muratora" ( szukam inspiracji: płot, okna,kuchnia.Oraz szczegółw na temat : więżba, wylewki, kominy) Odnalazlam Twój post wydrukowany na łamach czasopisma , początek 2004r, komentarz do Kodiego....Że fajowo,rewelacja , że jak On tak ,to Ty też dasz radę!! :D :D Zrobiło misię jakoś miło na serduchu...Przecież UDAŁO SIĘ !!!!!Jest ..Wasz domek pięknie rośnie , pomimo niesprzyjających warunków pogodowych( przynajmniej na początku) udało się Wam !!!

Fajnie że jest takie " Forum" bo przynajmniej widać jak marzenia, pragnienia przekładają się na rzeczywistość!!!

Dokładnie tak było, Dziennik Kodiego to był mój 1 dziennik przeczytany na tym Forum. Przyznaję że pomógł nam w podjęciu tej decyzji :)

A teraz jak widac spełnia się i wiem że damy radę, a za rok bedę tutaj klikać ze swojego pieknego domku :) :) :)

Może nie będzie dopieszczony do końca, napewno wile mu będzie brakowało ale bedzi enasz piekny i wpsaniały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, Abiego to można żywcem zjeść. Już jest wielki a jednocześnie taki fajny, gumowy :D

Bardzo ładna jest okleina złoty dąb. A dowodem na to, że mi się naprawdę podoba niech będzie fakt, że też taką wybrałam :p

Dlaczego piszesz, że będziesz klikać dopiero za rok? Będziecie robić przestój na zimę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga,

domek rośnie w oczach - SUPER!!!

 

Abi jest śliczniasty, piękniasty i wogóle :D :D :D

 

Jak ja bym go chciała choć trochę potarmosić i poskrobać za uchem....

 

Jest CUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUDNYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...