Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

Aga, przepłacasz za to szambo, aż mi się serce kraje! Ja zapłaciłem 2150 plus transport za 2x6m sześć.

 

Zadzwoń tu:

Sałexpol 0604-710-251

 

Są z Radomia, ale z tego co wiem jeżdżą po Polsce. Może transport Ci się opłaci?

Jeżdżą ,ale do nas transport więcej wyniesie niż samo szambo. Trzeba też doliczyć wykopanie dołu. U nas wszystko jest w cenie.

I panom rura zmiękła jak dzisiaj z nimi pogadałem i gotowi są zrobic za 3,5 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Andrzejka na to skakanie po więźbie czekałam cały czas :)

Zdradze że tam czuję się najlepiej :) Bardzo się cieszę że w domku będzie jeszcze stryszek i wyłaz na dach :wink: :)

Abiś łóżka córki nie zajął tojego osobiste posłanie :) a maskotki zabiera z czego jestem bardzo rada bo mamy ich całą masę więc się trochę przeżedzą :wink: :) 8)

Alfreda pomieszczenia na poddaszu są świetne i spełniaja moje oczekiwania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie... grill był, grupa warszawska nie zaproszona... Zanotować... ;)

:lol: :lol: :lol:

Grupa warszawska dostanie zaprosznie jak będzie miała gdzie nocować :)

 

Grupa warszawska to by przyjechała i bez noclegu. Ot tak, grillnąć i wrócić do Warszawy ;).

 

To niech grupa warszawsak się decyduje daje znać a zanim doejdziecie to się grill rozgrzeje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abiś łóżka córki nie zajął tojego osobiste posłanie :) a maskotki zabiera z czego jestem bardzo rada bo mamy ich całą masę więc się trochę przeżedzą :wink: :) 8)

:)

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

No to teraz twierdze, ze masz trzecie dziecię płci męskiej do opieki :wink: :wink: :wink: Wydawało mi sie ze to pościelone łożko :-? Nieźle mu się powodzi, dlatego tak wspaniale wam rośnie i jest taki cudniasty :p 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnes szambo u pana N :)

Agacka co do okien Agnes juz odpowiedziała za mnie ( dzięki )

Dodam tylko że okleina to złoty dąb, szybki P4 jakieś tam okicia antywyważeniowe i jeszcze inne pierdółki, których teraz nei pamietam.

Ale jak tylko pójdzie zamówienie to wszystko dokładnie opiszę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...