Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Aga, ja bardzo na poważnie. Przed domem leży tego qpa cała. Nie wiem ino jak z transportem. Macie jakiś tani transport? No i nie wiem czy nie za mało dla Was będzie. Ale bierzta co chceta (ino dachu nam nie rozbierajcie :wink: :D ). Za ok półtora godziny przyjeżdża mój mąż najukochańszy ( :D ), to obgadam z nim sprawę. Ty obgadaj ze swoim i może w 4 coś konstruktywnego wymyślimy.

Acha, a jesli chodzi o jakość gruzu ( :wink: ) (w promocji możemy dorzucić kilkadziesiąt okazałych otoczków :wink: ), to obejrzyjcie sobie przy okazji wizyty na naszej budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczyna się :D Media, te sprawy... Fajnie. Szkoda tylko, że na wszystko trzeba papiera, zgody, podpisu, pieczątki i...czasu. Ale do kwietnia akurat jest co robić :wink:

Ale masz fajnie, że masz taką fajową koleżankę i to z gruzem. Dobrze macie, że macie siebie na wzajem, co? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za te kciuki napewno się przydadzą :lol:

Jagna mamy co robić media droga may czas do kwietnia i damy radę :)

Bardzo fajnie mieć taką koleżankę dzięki niej jest nam o wiele wiele łatwiej w tym budowaniu :lol: :lol: :lol:

Oczywiście dzięki Wam wszystkim też bez tego Forum to by była ciężka droga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz fajnie, że masz taką fajową koleżankę i to z gruzem. Dobrze macie, że macie siebie na wzajem, co? :D

 

:oops: Żebyś wiedziała jaką ja mam fajną koleżankę! :D

Pewnie, ze jest fajnie Jagna. "Niebudowlańcy" patrzą na mnie jak na przygłupa (znacie to na pewno), gdy z takim przejęciem opowiadam ile to "k" będą miały nasze okna, drzwi itp. Fajnie jest pogadać ze "swoim", kimś, kto rozumie ten ból. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja teraz dla odmiany coś wesołego powiem :lol:

Gdy braliśmy ślub nasz dom już stawał.

A mój mąż- idealista - gdy zapytał księdza ile się należy za udzielenie ślubu, dodał naiwnie, że u nas się nie przelewa, bo taki malutki dom budujemy :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Ksiądz był super, ale wnioski wysnuwał szybkie i trafne. Jak myślicie, o ile poprosił? :lol: Aż się Bartkowi nogi ugięły, bo liczył na ćwiartkę tej stawki :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Racja AgnesK, nie każdemu i nie zawsze można powiedzieć, że się buduje :lol: :lol:

 

Pozdrawiam cieplutko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...