Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

Ciesze się, że prace idą do przodu!

 

Mam pytanko odnośnie słupów na ganku i ostatnich krokwii . mają intensywniejszy kolor. Czy były czymś innym impregnowane niż pozostałe elementy? Kiedy?Po zamontowaniu, czy przed. Ciekawi mnie to, bo u nas będzie dużo słupów i nie wiem, czym je potraktować, bo nie będą impregnowane w tartaku ze względu na zielonkawy odcień impregnatu.

 

Chałupka bardzo ładna, ganek też... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Zabciu słupy podbitka i widoczne częsci krokwi pomalowane są impregnatem do drewna kolor tek, a impregnat nazywa się Altaxin.

Oczywiścei wszystkie te elemnty są ostrugane :)

Dzięki za miłe słoa na temat chałupki, robi się coraz ładniejsza :)

Marzeniem naszym jest uporządkować przed zima trochę teren ale to zależy od pogody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ten Whisper mądry - nieprawdaż?? :o Swój daszek przykrył ( I TO JAK!!!) A innym przeciągi ..... :-? :-?

Ale wentylacja byłaby GRATIS!! I kominów nie trzeba by budować ( grawitacyjna) i reku. kupować - wszystko gratis i od ręki!!

A tak powaznie , przykrywaj, przykrywaj! Ciekawam już efektu dachówkowego!! Tak poprostu DOM się robi!!

My też wystawiliśmy mieszkanie na sprzedaż..I nie wiem czy smucić się czy cieszyć? Takie ambiwalentne uczucia mną targają..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, wynajęcie w naszym wypadku też odpada...ale..

Jak kupca ( ewentualnego-oglądacza chociaż) nie ma na widoku, to fiksuję że trzeba będzie ostro z ceny zjeżdżać aby chętny się znalazł.. :-?

A jak pojawi się jakiś zainteresowany ( mniej lub bardziej) to marudzę że szkoda NASZEGO gniazdka..albo że ludzie jacys niebardzo(?!) i żal NASZEGO MIESZKANIA dla nich? :evil:

Ja poprostu mam chyba nawalone w tej mojej łepetynie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak mówilam..-Jak dadzą odpowiednią ( interesującą nas i jedynie słuszną) kasę tu ..Proszę bardzo!!!

Ale jednak coś w środku podryguje. :( :( Może dlatego że 12 lat mieszkaliśmy tutaj i było OK. :D :D

Jedynie obietnica własnego domu, ogrodu i tak wogóle całości budowlanej ,dopinguje i pozwala na bardziej zdroworosądkowe podejście do sprzedaży....Ale ja już chyba stara jestem i to chyba ostatni moment na przesadzenie staruszki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ..Dzięki właśnie to chciałam usłyszeć!! :D :D

Nie ma jak próżność starzejącej się kobiety!! Liczy się każdy głos ..ZA... :D

Spycjalnie tak lawirowałam słownie coby komplemencik w chłodny dzionek usłyszeć.... Dziękuję Ci dobra kobieta!! :D :D

Niech Ci Pan Bóg w dobrych ekipach wynagrodzi!!( tanich i solidnych!!) A i kasą sypnie szczerze!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...