Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Smutne to, że u jednego Mistrz..A u drugiego ..(?!@#$$%%^$ :evil: )

Mam nadzieję że termin 15.10 br. będzie realny??Chociaż nieza bardzo chce mi się wierzyć w.....Pozostawiam milczeniem moje wątpliwości!!!

Mam cichą nadzieję , że się uda wytrwać!! :D A potem będzie TYLKO LEPIEJ!!!

Ale pieska to macie NAPRAWDĘ SUPER!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga,

współczuję Ci bardzo, bo sama najlepiej wiem jakie to jest wk..ce jak się umawiają, obiecują gruszki na wierzbie, a potem mają Cię głęboko w d...e.

 

Nie pocieszę Cię na pewno, ale musisz się niestety przygotować na to, że nie jest to ostatni raz - ten typ tak ma :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę sie przyznać, że mnie również zaintrygowało " dziurawienie dachówek" ( W wolnej chwili proszę o wyjaśnienie...) Domek , po zamknięciu ostatniej wolnej przestrzeni( dach) prezentuje się CUDNIE..Wśród łąk ...och, wygląda jak marzenia.. :D :D

Zdjecie , jak mniemam robione o zachodzie słoneczka??/

Ostatnio zwierzyłam się ślubnemu , że swojego domku o wschodzie słońca do tej pory nie widzialam... :cry: :cry: Odpowiedź, którą otrzymałam do sądu, pozwu rozwodowego się nadaje :evil: :evil:

- To ja cię słoneczko teraz zawiozę ( 21 godz 19min) I poczekasz na kołku na wschód słońca! Rano, gdzieś ok.7 odbiorę cię i poproszę o wrażenia i ...weź koniecznie aparat.... :evil: :evil: :evil: To co jedziemy...????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zwierzyłam się ślubnemu , że swojego domku o wschodzie słońca do tej pory nie widzialam... :cry: :cry: Odpowiedź, którą otrzymałam do sądu, pozwu rozwodowego się nadaje :evil: :evil:

- To ja cię słoneczko teraz zawiozę ( 21 godz 19min) I poczekasz na kołku na wschód słońca! Rano, gdzieś ok.7 odbiorę cię i poproszę o wrażenia i ...weź koniecznie aparat.... :evil: :evil: :evil: To co jedziemy...????

 

:lol:

Dobre!

 

Aha, Aga, możesz zagrodzić teraz!. Wsiadajcie w samochód, kupcie siatke i drut wiązałkowy i poczytaj instrukcję w moim dzienniku...I na koniec porób fotki :D

 

Albo pilnuj dachówek dzisiaj na balkonie. Kiedyś pisałaś, że widzisz swoją budowę z okna swojego mieszkania.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co się dziurawi dachówki to nie wiem ale jutro postaram się dowiedzieć ( o ile moi panowie przyjdą do pracy :wink: :) )

Wiem tylko że jeden z panów stał sobie na dole i pieknie wiercił dziurki delikatnie żeby nic nie popekało 8)

Zdjęcia oczywiście o zachodzie słoneczka :)

Cieszę się że domek się podoba :)

Jesli chodzi o wschód to nawet mojego męza nie zagadne bo jak nic zrobi mi pobudkę i pogoni na działkę a ja uwielbiam spac więc zdecydowanie wolę zachody słońca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zwierzyłam się ślubnemu , że swojego domku o wschodzie słońca do tej pory nie widzialam... :cry: :cry: Odpowiedź, którą otrzymałam do sądu, pozwu rozwodowego się nadaje :evil: :evil:

- To ja cię słoneczko teraz zawiozę ( 21 godz 19min) I poczekasz na kołku na wschód słońca! Rano, gdzieś ok.7 odbiorę cię i poproszę o wrażenia i ...weź koniecznie aparat.... :evil: :evil: :evil: To co jedziemy...????

 

:lol:

Dobre!

 

Aha, Aga, możesz zagrodzić teraz!. Wsiadajcie w samochód, kupcie siatke i drut wiązałkowy i poczytaj instrukcję w moim dzienniku...I na koniec porób fotki :D

 

Albo pilnuj dachówek dzisiaj na balkonie. Kiedyś pisałaś, że widzisz swoją budowę z okna swojego mieszkania.... :wink:

 

Siatkę kupić mogę ale nie mam do czego jej przymocowaćnasza budowa jest nie ogrodzona z żadnej strony :)

 

Pilnowac z balkonu moge tylko dachówki za bardzo nie widać moge zobaczyć tylko zbilzajaće się ssiwtała i wtedy w samochód i gonić 8)

Oby to tylko były żarty 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...