Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

Aga, byliśmy dziś u Was :D GRATULACJE!! :D Dom naprawdę nabrał zupełnie innego wyglądu. Jak zedrzecie taśmy na pewno jeszcze wypięknieje. Na widok Waszych drzwi wejściowych tylko się uśmiechnęłiśmy - wzbudziły w nas wiadome skojarzenia. Jeszcze raz gratulujemy no i życzymy wyjaśnienia sprawy z oknami. P2 to jednak tylko szyby wzmocnione..

 

Andrzejko (jeśli mogę za Agę :wink: ) - okna są ino oklejone białymi taśmami ochronnymi, a kolor mają złotego dębu (najpiękniejszy z możliwych kolorów :wink: ).

 

Faciu, a te dziury to nie są pod stopnie kominiarskie? Bo tak mi na oko wyglądają. Aga się wypowie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Żabciu jak już Agnes napisała szyba P2 jest wzmocniona gorsza nie jest chodzi tylko o wyjasnienie tego że okna nie są zgodne z zamówieniem, chodzi mi głównie o kasę :oops: :wink: :)

Zobaczymy co z tego będzie 8)

Żabciu moje córy mogą mieszkac odkąd mamy strop, ale ciągle nie da się tam mieszkać :o :roll:

Okna połaciowe Velux :)

Facio te dziury to poprostu nie zesuniete dachówki, mistrz musi jeszcze wchodzić na dach żeby cos tam jeszcze powykańczać i zostawił sobie dziurki do chodzenie, jak dach zostanie ostatecznie zakończony dziury znikną :)

Alfreda idziemy z pracami dalej, teraz pójdą sciany działowe, potem elektryka wraz z alarmem i dalsze prace po kolei :) Bez zimowania :)

Agnes cieszę się że dom się podoba, co do drzwi wiem jak jest :)

jeśli chodzi o okna to tylko wyjasnimy sprawę, jakoś nei mam ochoty na wymontowywanie :-? Będzie P 2 i już :)

A teraz Aga okrzan :wink: :) byliscie i nie zadzwoniliście żeby się zobaczyć :evil: Nie ładnie nie ładnie :-?

 

Dziękuje wszystkim za bardzo miłe słowa i komentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, no wiem.. drugi raz się naraziliśmy.. Ale nie będę ściemniała i napiszę jak było.. Otóż była to godzina 13.35. Godzina ...jak godzina można by pomyśleć. Błąd!! Bo to była późna godzina! O 14.10 zaczynał się bowiem na tvn-ie Scoobi Doo, którego fanką jest Glizdeczka. Gdybyśmy się spóźnili to... łojesu, nawet myśleć mi się nie chce :wink:

Taka jest brutalna prawda. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, no wiem.. drugi raz się naraziliśmy.. Ale nie będę ściemniała i napiszę jak było.. Otóż była to godzina 13.35. Godzina ...jak godzina można by pomyśleć. Błąd!! Bo to była późna godzina! O 14.10 zaczynał się bowiem na tvn-ie Scoobi Doo, którego fanką jest Glizdeczka. Gdybyśmy się spóźnili to... łojesu, nawet myśleć mi się nie chce :wink:

Taka jest brutalna prawda. :D

U nas też był seans :)

Jeszcze raz się tak narazicie i normalnie pipipi.... nic juz więcej nie napiszę :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faciu, a te dziury to nie są pod stopnie kominiarskie? Bo tak mi na oko wyglądają. Aga się wypowie. :D

 

a widzisz tego nie wiedziałem :-? zawsze się czegoś nauczę :p

 

Faci wytłumaczyłam u góry co to są za dziury :)

Nie są to stopnie kominiarskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faciu, a te dziury to nie są pod stopnie kominiarskie? Bo tak mi na oko wyglądają. Aga się wypowie. :D

 

a widzisz tego nie wiedziałem :-? zawsze się czegoś nauczę :p

 

Facio wytłumaczyłam u góry co to są za dziury :)

Nie są to stopnie kominiarskie.

 

[Facio te dziury to poprostu nie zesuniete dachówki, mistrz musi jeszcze wchodzić na dach żeby cos tam jeszcze powykańczać i zostawił sobie dziurki do chodzenie, jak dach zostanie ostatecznie zakończony dziury znikną :)

 

nie zauważyłem.... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faciu, a te dziury to nie są pod stopnie kominiarskie? Bo tak mi na oko wyglądają. Aga się wypowie. :D

 

a widzisz tego nie wiedziałem :-? zawsze się czegoś nauczę :p

 

Facio wytłumaczyłam u góry co to są za dziury :)

Nie są to stopnie kominiarskie.

 

[Facio te dziury to poprostu nie zesuniete dachówki, mistrz musi jeszcze wchodzić na dach żeby cos tam jeszcze powykańczać i zostawił sobie dziurki do chodzenie, jak dach zostanie ostatecznie zakończony dziury znikną :)

 

 

 

nie zauważyłem.... :oops:

 

Uprasza sie o uważne czytanie :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okna są brązowe musicie mi wierzyć na słowo, oczywiście pod koniec tygodnia udowodnie na fotkach :)

 

A do tego czasu zdążysz białe przemalowac na brązik :-? :-? :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

Żartuję oczywiscie 8)

Szybciutko się zepne i przemaluje :)

Mam troche rąk do pomocy 8)

Rączki pomocne wykorzystaj do innych prac 8) :wink:

 

Niektóre za małe do innych prac a do tego sa w sam raz :)

Zresztą niektóre okna juz są zmaówinoe kto je obedrze :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...