Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

8) Aga faktycznie widok bardzo :-? :-? :-? orginalny :-?

No ale cóż nie ma tak, zeby mieć wszystko co najlepsze 8) czytaj widoki tylko jak marzenie 8) W przyrodzie ma być równowaga, trochę tego trochę tego :-?

Ale to chyba nie jest tak blisko :roll: z tego co widać na zdjęciach przynajmniej :roll:

Jak posadzicie drzewa które przesłonią ten widok to będzie dobrze :-? 8)

Zresztą znam wiele osób które mieszkaja za murem cmentarnym i twierdzą że takie sąsiedztwo jest znacznie lepsze niż wiele innych :-? :-?

 

Ale nie powiem zaskoczyłaś mnie widokiem bardzo :roll: :-?

 

Co do okien to cudne 8) Też takie chcę 8) 8) :-? :wink:

Czy ja już pytałam o wymiary okien dachowych :roll: :roll:

Skleroza :oops: :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałam że widok Was zaskoczy :wink: :)

Do tego cmentarza jest około 200 m. ale żeby do mnie dojśc lub dojechać trzeba go minąć 8) Już co poniektórzy mają obiekcje :-?

Nasze okna dachowe mają wymiar 78x118.

Co do wyjeżdzania już wczoraj mielismy przygodę ponieważ ktoś sobie zaparkował na wjeździe do nas :evil: na szczęscie jakoś sie udało, chyba postawię szlaban :wink: :)

Co do drzewek zeby zasłonić widok nie bardzo się da ponieważ to jest widok od strony frontowej a tam jest nie za dużo miejsca i jak posadzę wysokie drzewka to zaciemnię całkowicie okna, poprostu przyzwyczaję się i tyle 8)

Zresztą Sławek mi powtarza że zawsze mi sie podobał mi się widok jak się palą świece na cmentarzu to teraz będę miała :-?

Iska napisałam o tym kolorze bo były wątpliwości co do koloru okien :wink: :)

 

Co do piesia czuje się wspaniale, rośnie jak na drożdżach i obiecuje zdjęcia w najbliższym czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że z tymi szybami się wyjaśniło. Nasze faktycznie są szarawe...A czemu już zdjęliście folię z okien? Nie boicie się, że się coś im stanie przy tynkowaniu? Pytam, bo ja każdą trochę "zjechaną" folię jeszcze doklejałam, opatulałam...Może niepotrzebnie?

A co do widoków, to się zgadzam, że bywają gorsze sąsiedztwa. Sto razy wolałabym cmentarz niż np. dyskotekę.... Przyzwyczaicie sie na pewno.

Domek wygląda ślicznie.

O, akurat pokazałaś nowe zdjęcia. Oba cudne! Jaki Abiś już jest wielki :o Toż to nie szczeniak, to młodzian! Pięęęękny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam ...Widok jak każdy inny! Mogłąby być np. fabryka, albo bocznica kolejowa! A tak chociaż gwarancja spokoju! :D Sąsiedzi cisi, nie upierdliwi , czyli plusy! Ja kilka lat mieszkałam ( kawalerka) na przeciwko kalwarii , którą odwiedzali często pielgrzymi. Śpiewy modły i chociaż wtedy to mnie trochę denerwowało ( częstotliwość) to teraz patrzę i odbieram to całkiem fajnie! :D

Natomiast drugą strnę domku masz REWELACYJNĄ, powinna rekompensować WSZYSTKO INNE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za miłe słowa, oczywiście że inne widoki rekompensują wszystko ale ten jest wyjątkowy 8)

Jagna jeśli chodzi o okna to folia jest sciągnieta tylko od zewnątrz ( tutaj tynk jest przewidziany na jesień 2006 i to ja dobrze pójdzie więc jest niebezpieczeństwo że ta folia została by już na zawsze :wink: :) )

Wewnątrz oczywiście folia poczeka aż do tynków 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...