Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

dzieki wszystkim za miłe słowa :)

Dzisiaj mam dzień przerwy od prądu więc moge troche popisać ale i tak w głowie mam tylko gniazdka wyłączniki i pytania czy wszystko będzie tam gdzie powinno :o :roll:

Co do mieszknia ogólnie sie podoba, jakoś trafiamy na ludzi, którzy chcą kupić mieszkanie dla mamusi - a to jest 8 pietro co prawda jest winda ale starsi ludzie sa do takich wynalazków sceptycznie nastawieni, albo poprostu sie boją 8)

Jestem dobrej mysli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za miłe słowa :)

Dzisiaj mam dzień przerwy od prądu więc moge troche popisać ale i tak w głowie mam tylko gniazdka wyłączniki i pytania czy wszystko będzie tam gdzie powinno :o :roll:

Co do mieszknia ogólnie sie podoba, jakoś trafiamy na ludzi, którzy chcą kupić mieszkanie dla mamusi - a to jest 8 pietro co prawda jest winda ale starsi ludzie sa do takich wynalazków sceptycznie nastawieni, albo poprostu sie boją 8)

Jestem dobrej mysli :)

Jak dasz dobrą cene to na pewno szybko znajdzie się kupiec. Ja swoje mieszkanie na 2-gim pietrze sprzedałem szybciutko. I też zostało kupione dla emerytowanych rodziców... :lol:

Daj znać sąsiadom, że chcesz sprzedać. Wtedy jest szansa, że szybko ktoś się znajdzie. U mnie zadziałało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupcy to są tylko iwesz jak to jest.

Sprzedający chce szprzedac jak najdrożej kupujący kupić jak najtaniej 8)

A nam się jeszcze tak nie spieszy żeby zjeżdzacz ceną 8)

Na zajęciach z negocjacji mnie uczyli, że nalezy znaleźć wspólne interesy. Np. aby sprzedać za cenę, którą chcesz to godzisz się na niższą wpłatę wstępną lub zostawisz lodówkę/pralkę/wykładzinę... Może można tak dopasować termin przeprowadzki by odpowiadał obu stronom. Może kupujący będą mieli kase dopiero za 2miesiące, wiec można pójśc im na rękę i całą tranzakcję przeprowadzić później itp... Ważne by było z kim dyskutować.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja względem kupujących to chba najbardziej aktualna jestem...Jutro podpisanie umowy.....A kupujący dzielą się na :

:-? Na tych cosami chcą sprzedać , sprzedają i o wysokość ceny względem oferty się zorientować....

:-? Następni to szukający okazji( wszystko w cenie mieszkania, mąż nie wyrobił i żonę, czyli mnie ,też w cenie mieszkania....)

:-? Kupców których nie stać na dany metraż, wyposażenie ale może idioci sprzedają? I szansa się pojawia...

:-? I zainteresowanych na serio..Tutaj następuje kontruktywne podejście do wad i zalet mieszkania.... :-?

 

Ale musi trafić swój na swego....I w tym wypadku nie ma zbędnych ozdobników- to są moje doświadczenia w kwesti wycieczek...

 

Trochę mnie pocieszyłaś tym pazurkiem prądowym.... Nie tylko moje takie chytrusie! :D

A luksferki EXTRA!!!!Taki fajny kilmacik zię zadomowił w chałupce. I nie opowiadaj bajek że to niby talentów pozbawiona...Jakoś nie możesz swoimi poczynaniami tej tezy udowodnić..Hę.. :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kze mamy swoje wymagania co do sprzedających i jak narazie szukamy takiego klienta jak się nie uda to wtedy będziemy się zastanawiać :)

Wycieczki dopiero się zaczynają a My czekamy na tych odpowiednich klientów 8)

Alfredziu jakie miłe słowa :oops: , ja naprawdę mało artystyczna dusza jestem tym bardziej ciesza mnie tak miłe słowa :)

Powiem Ci że jak ten prąd się zepsuł to odrazu sobie pomyslałam o Tobie i nawet nie miałam takich nerwów, stwierdziłam że tak musi być :-? A to wszystko dzięki Tobie :)

Głęboko wierzyłam że usterkę szybko da się naprawic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi znajomi ogrzewali dom kozą podłączoną do komina.

Później pękły im wkłady ceramiczne w Schiedlu.

Pan Porażka musiał ( u nich też budował) wymienić komin, bo podobno w czasie stawiania beton dostał się do środka. On oczywiście twierdził, że za bardzo hajcowali w kozie...

A jaka jest prawda????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żabciu z tego co ja się orientuje to wkład jest na tyle wytrzymały i dostosowany do temp. że nie powinien pękac :o :roll:

U nas jest komin z cegły, przygotowany do tego żeby znosić wysoką temperaturę :)

Ale mam znajomych z kominami systemowymi i jakoś nic im nie pęka 8)

Aga wszystkie ściany działowe na górze są grubości 8 cm, luksfery te zmają 8 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ta wycena zawiera wszystko na tip top, dla mnie też to za duzo i dlatego starannie prze weekend przygtowujemy temat i po niedzieli idziemy na twarde negocjacje 8)

 

Jutro sie wyjasni czy mamy kupca na mieszkanie, ale narazie cicho sza :wink: :) Zeby nie zapeszyc 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...