Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ja równiez przyłączam się do gratulacji dla Abisia. :D :D Jak również słowa uznania za tempo i postępy w pracach. :p :p Mebelki do kuchni BARDZO ŁADNIUSIE!!!Ja osobiscie poczułam się bardzo zaskoczona , gdy dotarło do mnie że ja również już powinnam zająć się projektem kuchni? :o Myślalam że na koniec, jaka kasa taki projekt! A tu guzik z pentelką..Teraz mam myśleć coby wiedzieć gdzie, jaki podłączenia i inne ...A nie potem gotowe ściany pruć i kuć...Muszę przyznać że czuję się zaskoczona.. Proszę więc o bierzące relacje kuchenne. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny dzięki za podziw nad naszym słoneczkiem :)

Alfredziu co do kuchni to 1 swoimi pytaniami zasypie Cię elektryk i to nie tylko w sprawie kuchni on chce wiedzieć o wszystkich lampkach lampeczkach, kinkietach, gniazdach itp.

Więc myśl mysl i wszytko dobrze zaplanuj to pomaga ja tylko zajrzałam do rysunków i było a i tak o pewne rzeczy musiała jeszcze zapytać np.instalatorów :)

Relację z palcu boju będę zdawać na bierząco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam daj spokój :)

teraz już wszystko wiesz :)

Abraham zwany w domu Abisiem, Brasiem, Mordzią był już buldogiem, może być i rodezjanem :)

Co do rodezjana dobrze że Rydzu ma suke tej rasy bo inaczej nie wiedziałabym z kim mój piesek jest mylony :wink: :)

On sie nie obraża lubi być w centrum zainteresowania 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ago pelna skruchy przeczytalam jeszcze raz caly dziennik ;) :D Juz nie zapomne ;) Zapraszam Abisia na harce z baaardzo energetyczna labradorka - suczka nie goldenka ;)

 

I mam kilka pytan odnosnie domku- my tez planujemy Solbet- masz jakies negatywne uwagi na jego temat?

Nad Euronitem tez myslimy- jestes zadowolona?

 

Alez to musi byc boskie uczucie patrzec na dym lecacy z wlasnego komina :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zaproszenia chętnie bysmy skorzystali tylko trochę do Was daleko 8)

Jeśli chodzi o Solbet to nie mamy do niego żadnych zastrzeżeń, choć na sciany działowe ogrubości 8 cm się nie nadaje bo jest za kruchy :)

Wykonawca chwali ten materiał bloczki trzymają wymiary nie było dużo uszkodzonych bloczków na paletach odpad materiału bardzo znikomy :)

Dachówka też dobra, zresztą nasz wykonawca nam ją sam doradzał bardzo dobrze mu sie z nią współpracuje :wink: :) Nie peka przy cięciu, czy nawiercaniu otworów :) Na dachu jak dlamnie prezentuje się rewelacyjnie :)

Dym byłby bardziej krzepiący gdybym tam mogła już mieszkać ale i tak wiem że już bliżej niż dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...