Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Aga-bo Ci małpy wkleję za marudzenie!!! :evil:

Robota na placu boju ,posuwa się przecież do przodu.Dokonujecie cały czas przyjemnych wyborów( np.mebelki,agd).Zdrówko wraca do normy .Nic tylko się cieszyć.Ja się cieszę że jesteście na etapie wykańczania-takie piękne i ciepłe robi się poddasze.Pomyśl co było na początku......................jak daleko jesteście na tej trudnej drodze budowania.I nie marudz i nie poddawaj się smętnym nastrojom!!

Nigdy w życiu!!!!! :p

http://img212.imageshack.us/img212/7144/usakopia2ki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga,

ale fajnie się czyta, że tyle się u Ciebie dzieje :D .

 

Praca idzie do przodu, już niedługo zaczniesz wykańczać, a jeszcze niedawno temu obserwowaliśmy prognozę pogody - pamiętasz :wink: ?

 

Proszę mi tutaj nie marudzić tylko wybierać płytki, mebelki, zasłonki, umywalki i inne gadżety.

 

P. S. Abiś czarujący zwłaszcza z tymi uszami na wiatr :wink: :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny, nastrój nie jest taki zły tylko taki mniej optymistyczny niż zwykle - wytłumaczeniem jest brak czasu a może inaczej zmiana organizacji życia po poworcie do pracy, trochę się jeszcze gubię 8)

Wiem że to wszystko idzie do przodu ale jak to zwykle bywa dla inwestora zawsze za wolno :-?

Abiś jest cudwony tylko czasami doprowadza mnie do szaleństwa jak np. na dzisiejszym spacerze :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaką krytykę czekasz??? :o :o Wszystko ładniusie i bardzooo fajniaste!!! :D ( Jejku jak Ci zazdroszczę!!!) Okap - rewelacja!!! Przemyślałabym tylko kolor zlewozmywaka- chyba że tylko wzór podalaś.- Wydaje mi się że do projektu który prezentowałaś i do AGD pasowałby bardziej , też taki srebno szary ? Coby równowaga w kolorkach zaistniała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sprawie płyty gazowej. Wybierając zwracałam uwagę, aby pokrętła nie były umieszczone przy palnikach. Ciężko się czyści te szczelinki między nimi, a mi z patelni zawsze trochę pryska :oops: . Myślę,że płyta ,gdzie pokrętła umieszone są na froncie nad piekarnikiem są łatwijsze w utrzymaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za miłe słowa :)

Zlewozmywak metalowa już mam i nie chcę, ten który wybierzemy ma maxymalnie pasować do blatu - mam nadzieję że się zgra :)

Bateria oczywiście z prysznicem taką mam teraz i już innej sobie nie wyobrażam ( czasami u mamy nie umię sobie poradzić :oops: :wink: :) ).

Nurni godzina zero się zbliża i mam nadzieję że będę miała gdzie instalować te moje wybory :wink: :)

Olciu co do płyty to też mam pewne obawy co do pokręteł,ale tak bardzo podoba mi się ta szklana że muszę ją mieć 8)

Najwyżej będę częściej myła :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żabciu cóż w marcu musimy już mieszkać, na meble czeka się około 5 tygodni, zakładam jeszcze poślizg 2 tygodnie :wink: :) więc już czas :)

Sprzęt muszę wybrać dać do sklepu oni to wycenią potem sprawdzenie gdzie taniej więc jak znam już życie budowlane trochę to potrwa. Zakładamy że jak bedziemy się przeprowadzać to kuchnia, łazienka na dole muszą być gotowe :)

A wiem że napewno czas między Świętami a Sylwestrem będzie mało budowlany 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęty AGD super. Jak będziesz negocjować to pokazuj ceny z internetu i obstawaj przy tym, że chcesz kupić w takiej cenie. Internet, nie internet, ale cena musi być dla Ciebie jak najlepsza! W końcu to Ty wydaje te kilkadziesiat tysięcy na wykończeniówkę, nie?

Życze twardych i udanych negocjacji. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...