Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

:D ha ha ha widze Aguś, że ty nieceirpliwa jak ja jesteś :lol: wszystko żeby grało i szybko się robiło, mój mąż mówi, że ja bym najgorszym pracowdawcą była, bo bym ludzi wykończyła. Ale cóż każdy chce szybko mieć swoje. Aga mam pytanie, ty już masz okna nie boisz się, że ci ukradną ??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okna mamy już dawno i jak widać nic im nie grozi, u nas bardzo spokojna okolica i oby tak zostało już na zawsze :)

Mój mąż mówi że jestem w gorącej wodzie kąpana, ale ktoś musi pchać tą machinę do przodu :)

Dla mnie zawsze wszystko dzieje się za wolno 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żabciu planujemy planujemy i dlatego wybór ekipy tyle trwa.

Czytam i czytam mam coraz większy mętlik w głowie instalatorzy robią mi jeszcze większy i tak się zmagamy z materią :-?

Mam nadzieję że w przyszłym tygodniu uda się nam podjąć ostateczną decyzje i wtedy zdam obszerną relację a po montażu ustrojstwa zapraszam na oględziny na żywo :) W końcu nie macie daleko :)

Żabciu będzie się działo zobaczysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam na oględziny na żywo :) W końcu nie macie daleko :)

Żabciu będzie się działo zobaczysz :)

Serio piszesz???

Oczywiście że serio, przyjedziecie zobaczycie maszyne na oczy zawsze się w głowie rozjaśni a nam będzie miło, że możemy pomóc :)

I gościć u siebie miłe towarzystwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam na oględziny na żywo :) W końcu nie macie daleko :)

Żabciu będzie się działo zobaczysz :)

Serio piszesz???

Oczywiście że serio, przyjedziecie zobaczycie maszyne na oczy zawsze się w głowie rozjaśni a nam będzie miło, że możemy pomóc :)

I gościć u siebie miłe towarzystwo :)

 

Dzięki Aguś! :D

Będę pamiętała. Może jak będziemy wracać z nart? Odezwę się wtedy ok?

Tylko jeszcze nie wiem, kiedy na te narty pojedziemy. zawsze coś stanie na przeszkodzie...albo choroba, albo syn wyrośnie z butów...albo mąż wyjedzie... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...