Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Aga Posyłaj dzieciątko, posyłaj...Szkoła muzyczna nie tylko muzyki uczy!! Nasz syn chodził trzy lata( niestety nie skończył) ale wyniósł stamtąd BARDZO WIELE!!! Nauszył się systematyczności, organizacji czasu i pomimo mnogości zajęć zawsze miał czas na zabawę. Oceny przynośil dobre . Nieocenione jest też obycie , udział w konkursach, egzaminach, występy przed najrozmaitrzym gremium, forum nauczyły go tzw. wyłączenia. Skupiał się na swoim zadaniu nie zwracając uwagi na rangę imprezy! Teraz to procentuje! Udział w wszelakich testach, olimpidach, konkursach nie robi na nim żadnego wrażenia. Ma wykonać zadanie i natym się skupia! I jest to niewątpliwie zaleta Szkoły muzycznej! Jestem o tym przekonana!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga -popieram,popieram ...moje dzieciaki ( i ja też) skończyly szkołę muzyczną .Od tego sie zaczyna ,potem są organizacje i stowarzyszenia ,Sejmiki i grupy dyskusyjne.Moja córcia

(prawie 20 letnia ) była straszna gapcią .Bardzo sie o nią baliśmy ale ona świetnie przystosowała sie do nowych obowiązkow .

Dzieci należy wsperać i obserwować.Na początku bedzie euforia ,która zacznie słabnąć i przeradzać sie powoli w bunt przeciw szkole muzycznej i Wam.I od Was bedzie zależało w dużej mierze jak sie ta przygoda z muzyką zakończy.

My to przerabialiśmy kilkakrotnie ,ale wspólnie pokonaliśmy kryzysy.....czego i Tobie serdecznie życzymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniążki ze sprzedaży mieszkania spłyną na konto i zacznie się wielkie wydawanie

Fajnie masz :D . Co by tu sprzedać hmmm....mam całkiem niezłą nerkę :wink: .

Gratuluję uzdolnionej latorośli.

 

P.S.Po jakim czasie Abi nauczył się siusiać na dworze i jak taką chęć okazuje?

 

Olciu Abiś bardzo szybko nauczył się załatwiania na dworze ( jak go przywieźlismy musial jeszcze kilka dni załatwiać potrzeby w domu i tylko dwa zara zrobił na wykładzine w pokoju a potem już pieknie w kuchni, jak zaczelismy go wyprowadzać nie było raczej problemu na popczątku przytrafiało się że zrobił w windzie lub na dole na klatce dlatego zawsze wychodzilismy zaopatrzeni w ścierę ) :) Ale to trwało około 2 tygodniy potem już był spokój, teraz jak chce wyjście to siedzi pod drzwiami i piszczy lub sapie jak lokomotywa :)

Ostatnio miał przeziębiony pęcherz więc zdarzało się że nie mógł zdąrzyć ale ogólnie to bardzo szybko się nauczył :)

Abiś trafił do nas jak miał 10 tygodni na początku wychodziłam z nim jak tylko się przebudził lub zaczynał być niespokojny tzw. na czuja :)

Mam nadzieje że pomogłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny bardzo Wam dziekuje za rady odnośnie szkoły muzycznej,jestem bardzo wdzięczna bo to dlanas nowy temat i nie za bardzo wiemy jak sobie damy radę.

Egzamin jest dzisjaj na 16 jak tylko będą wyniki napewno opiszę całą przygodę :)

Andrzejka uzdolnionych dziadków też jakoś nie widać :o może dziecię nam podmienili :wink: :)

Ewka dzięki właśnie ten trud trochę mnie przeraża bonie wiem czy będziemy w stanie przetrwać kryzysy zobaczymy zresztą jeszcze przed nami egzamin :)

Joasiu dzięki za kciukasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...