Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Kasiu zepsutych przedmiotów brak, ostatnio zepsuł się odkurzacz poszedł do naprawy zobaczymy czy go wyreanimują, mam cichą nadzieje że tak bo jakoś trzeba jeszcze żyć w tym mieszkaniu.

Ja wyrzucam ubrania buty bo jakieś takie sprzed lat sie wynalazły 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówią, że jedna przeprowadzka, to taki mały pożar. (w sensie remanent chyba) Ja mam za sobą już cztery (dobrze nam zrobiły),a przed jeszcze jedną- oczywięcie jak się wybudujemy.

Ale ja w innej sprawie.

Aga, na jakiej wysokości masz okno w kuchni? W moim projekcie (dom pod pistacją) na wys. 80 cm. Wydaje mi się, że to trochę za nisko, zwłaszcza, że pod oknem mają być szafki kuchenne, a według mojego projektu jeszcze w tym miejscu zlewozmywak. Nie wiem,czy otworzę okno, jeśli w tym miejscu będzie bateria.

Oglądałam projekt Twojej zabudowy kuchennej i wydaje mi się, że Ty również masz pod oknem zlewozmywak. Co sądzisz o moich obawach?

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w projekcie parapety ogólnie są bardzo nisko więc My wszystkie podnieśliśmy :)

W pokojach będą na 80 cm a wkuchni i pom. gospd. na 110 cm.Takie są plany a jak wyjdzie to zobaczymy po wylewkach które już lada moment :)

Wtedy napisze jak to wyszło w rzeczywistości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Aga za expresową odpowiedź. W takim razie my na pewno też podniesiemy, tym bardziej, że ja chcę troszkę wyższe szafki dolne. To jeszcze Cię pomęczę, jeśi można. Czy takie zmiany musieliście uwzględniać przy adaptacji projektu i czy przez to zmniejszyliście( chodzi o wysokość okna) również okna czy tylko podnieśliście je?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wysokośc parapetów to nie pamiętam czy mamy to w projekcie ( projektu brak w domu bo jest w jakis urzędach ) Jeśli chodzi o wymiary to zmienialismy je w stosunku do projektu zrobiliśmy to tak jak uważaliśmy za słuszne, trochę to zagmatwane. Ja poprostu powiedziałam naszemu mistrzowi jakie gdzie mająbycokna na jakiej wysokości a on to zrobił :)

Pamietam napewno że wielkości okien są w projekcie więc podejrzewam że wysokości parapetów też :)

Mam nadzieje że jakoś Ci to wytłumaczyłam i wiesz o czym piszę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...