Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

Mi też było bardzo miło Cię poznać!! Szkoda że tak mało było czasu..( Jestem pod wrazeniem , taka drobna, filigranowa kobitaka, a taka MOC?????)Tyle miałam zaptyań do Ciebie.ale w tej ogromniastej ilości ludzi, pytań i odpowiedzi, śmichów chichów, straciłam rezon :-? :-? Może więc teraz, jeżeli tylko byś miała chwilkę (wiem, wiem, rozumiem , natłok spraw w dobie przeprowadzki) ale choć jedna: Czy przy drugim etapie- rozprowadzenie instalacji, poszczególni wykonawcy dokonywali wpisów do Dziennika budowy? Mój hydraulik mówi ze nie trza, elektryk ze trza...I ja całkiem głupia jezdem Boję się że jak dam kasę , to te cholery pójdą sobie i oleją mój "Dziennik budowy" a potem problem????dem :cry: :cry:W czasie budowy stanu surowego pieczę trzymał Inspektorek! Co teraz?? Jak dalej????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Wiesz co Alfreda, na babski rozum (mieliśmy inną sytuację, więc teraz mogę ino na babski rozum mówić) - do odbioru musięliśmy złożyć dziennik oraz protokoły odbiorów: elektryczego, wodnego i gazowniczego. Komisji żadnej już na budowie nie było, odbioru dokonano (co logiczne i słuszne jest) na podstawie owych dokumentów. Wydaje się mi więc, że wpisy są konieczne. Poza wszystkim - to nasze ubezpieczenie. Jeśli któryś fachowiec coś Ci sfaka, to będziesz miała na niego papier: Tu panie podpisałeś, że wszystko gut a teraz okazuje się że nie jest gut! Ja bym domagała się wpisów - "zrobiono to i to, zgodnie z projektem i sztuką budowlaną" (nie mam naszego dziennika już niestety, bo bym zobaczyła jak to było dokładnie).

Może ktoś tu coś dopisze i uzupełni moją wypowiedź.

Pozdrowienia

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olka nie przejmuj się ja też tak zrobiłam dwa razy ( to chyba po tych zmianach Maksia jak klikasz na komentarze a jesteś nie zalogowana to komputer wpisuje odpowiedź jako gośc trzeba się pilnować ).

 

Kasiu płytek brak i trzeba domówić, napewno źle policzyliśmy bo na fakturze jest ich tyle samo co ciemnych a potrzeba jest ich dwa razy tyle :o :roll:

Alfredziu nie ma za co :)

Zeljka odliczamy odliczamy, ja oczywiście jak to mówi mój mąz cieszę się jak wariat i nie mogę doczekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olka nie przejmuj się ja też tak zrobiłam dwa razy ( to chyba po tych zmianach Maksia jak klikasz na komentarze a jesteś nie zalogowana to komputer wpisuje odpowiedź jako gośc trzeba się pilnować ).

 

no cóż dziewczyny.. trzeba się logowac i nie bedzie problemu,

pozdrawiam

maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...