Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Aga ty powinnaś się nazywać BOBA BUDOWNICZA - malujesz,gruntujesz.Zdjęcia są -łazienki zbliżają się do stanu końcowego efektu,ładnie wyszła ta ramka z kafli gdzie w przyszłości ma być lustro(to dekory czy cięte płytki?).Mogę tylko gratulować,co dzień postęp,coś nowego - nic dziwnego że zegar cyka do przeprowadzki.TAK TRZYMAĆ A MY KCIUKI TEŻ TRZYMAMY!!!!!!! i na przeprowadzkę czekamy(na zdjątka tych wszystkich pudeł i pudełek itp.skarbów)POZDROWIONKA!!!! :p :p :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aga :)

ale u was ładnie, czuć już taki domowy klimacik :D

Wielkie odliczanie trwa, trzymam kciuki żeby wszystkie materiały były na czas, żebyście jak najwięcej zdążyli zrobić przed przeprowadzką :D

 

A propo górnej łazienki ogłaszam konkurs pod tytułem " Co powinna posiadać - ŁAZIENKA LUKSUSOWA "

 

:roll: :roll: tak mi się skojarzyło że okno dachowe :roll: bo tego nie ma dolna łazienka... no i w bloku raczej takich okien w łazienkach nie ma :roll:

 

czekam na fotki podłogi w salonie, baaardzo ciekawi mnie jak te kafle będą wygladały :)

ps. mam nadzieję że nie stracisz z nami łączności po przeprowadzce :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sprawie konkursu...

więc tak: koniecznie bidet(rewelacyjnie w nim się myje nogi :wink: )

i witraż w oknie :wink:

przecież po to jest bidet 8) :lol: :wink:

 

powinna jeszcze być ....plaża 8) ,drzwi, lustro (przynajmniej dwa),

dwie umywalki........ i kosztować jakieś 30kzł 8) :o :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...