Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

Aga akcja z kominkiem była rano ( na szczęscie bo nie było jeszcze położonych kafli, inaczej układanie rozpoczęło by się od nowa ).

Dzięki wszystkim za miłe słowa :)

Kasiu ziemię toja mam sama gilna :roll:

Pomysł z Tolą jest bardzo dobry tylko z tego co wiem, najpierw adoptują ją Whisperki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Aga To masz tak samo jak my.U nas też tylko glina.Ale nie martw się na glinę jest sposób:dodaje się piasku i kompostu i powstaje nowa,całkiem dobra gleba.Jest wiele roślin lubiących glebę gliniastą.Sporo na ten temat czytałam i mam wypisane te rośliny.Chętnie Ci służę informacjami - daj znać,tylko kiedy.Ja mam rozrysowany ogród na kartce ale kiedy nastąpi jego realizacja NIE WIADOMO :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga zabrać się za to jak do deseru.Duży talerz(kartka) i mała łyżeczka(kredeczka)Ja zaczęłam od wyrysowania domu na działce a potem poszło dalej..............Kto jak kto ale Ty sobie poradzisz a i córcie pomogą :lol:

ja zamierzam zeskanować i powiększyć plan z posadowionym domem. Ogród podzielę sobie na dwie części- ta bliżej domu- rekreacyjna i atrakcyjna, część druga zupełnie z tyłu- użytkowa. Będzie tam mały sad i kawałek ziemi na moje ulubione zioła i nowalijki.

 

Aga, właśnie podziwiałam Twoje salony. Kafle, które masz w salonie widziałam na żywo u znajomych- wyglądają naprawdę super i są bardzo praktyczne. Kuchennych nie zachwalam, bo jak już pisałam mam takie same, tylko jasne. A łazieneczki- cudeńko. Wygląda na to, że niedługo będziemy oglądać już gotowce. Miłego pakowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu do tego ogrodu tojakoś wszyscy mają mały zapał najprawdopodobniej będzie sama trawa i już, ale teren nawet pod trawę trzeba przyszykować :o :roll:

Tabaluga z obecnych obserwacji wynika że najgorsze do mycia będą właśnie te kafle w salonie są chropowate i z rowkami ale na zdjęciu nie było tego widać :o :roll: Płytki w holu i kuchni są gładkie i myje się je rewelacyjne ( jestem dzisiaj po myciu obydwu powierzchni i mam porównanie ). Nasze płytki kuchenne są z Polcoloritu i chyba mają inną strukturę niż Twoje.

Już widać że z salonowymi będzie nie zła zabawa :o :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu do tego ogrodu tojakoś wszyscy mają mały zapał najprawdopodobniej będzie sama trawa i już, ale teren nawet pod trawę trzeba przyszykować :o :roll:

Tabaluga z obecnych obserwacji wynika że najgorsze do mycia będą właśnie te kafle w salonie są chropowate i z rowkami ale na zdjęciu nie było tego widać :o :roll: Płytki w holu i kuchni są gładkie i myje się je rewelacyjne ( jestem dzisiaj po myciu obydwu powierzchni i mam porównanie ). Nasze płytki kuchenne są z Polcoloritu i chyba mają inną strukturę niż Twoje.

Już widać że z salonowymi będzie nie zła zabawa :o :roll:

mam nadzieję, że tak jest. Bo moje są rzeczywiście bardzo chropowate i tak jak pisałam, od czasu do czasu muszę je potraktować szczotką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko oglądaj daną kolekcję nasza była zamówiona z folderu bo te co mieli w sklepie jakoś na nie leżały te wydawały się najlepsze ale okazało się że i tak nas zaskoczyły :o :roll:

Fakturą i kolorem :-? mam nadzieje że będziemy z nich zadowoleni chociaż jak pisałam wyżej myje sie je ciężko :o :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga kochana jesteś,najpiękniejsze są te meble kuchenne w paczuszkach(czuję się uhonorowana).Bardzo podoba mi się półka koło wanny i ten losos w kuchni(chwilę dobrą trwało zanim zaskoczyłam :o :oops: )

Słoneczko Drogie już finiszujesz i dlatego trochę panikujesz.Nic się nie martw -myślami jestem z Wami i mocno zaciskam kciuki - jeszcze trochę i bęc , będziecie U SIEBIE,NA SWOIM!!! :p :p :p

http://img150.imageshack.us/img150/8452/363165bp7jq.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...