Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ja również pod wrażeniem jestem :o :o :o Wanienka, kafelki..CUDO!!A ta bateria wannowa...No naprawdę piknie się zrobiło!!! Kolorki aż dech zapiera!! Taka stonowana, szlachetna elegancja!!! Mebelki w paczuszkach???? Ja chcę już !!!! Kolorek , rozstaw, aranzację w całej krasie ujrzeć!!! Podłoga kuchenna super!!!No aleście powyprawiali..HO>>HO>>HOO. Same cuda!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dziewczyny :)

Andrzejka możesz sobie ustawić tak wannnę, bardzo się cieszę że nasze pomysły są dla kogoś inspiracją :)

Lejecie miód na moje serce, bo wszytsko co pokazuje to nasz radosna twórczość :)

Alfredziu zdjęci gotowej kuchni jutro wieczorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga - SUPER!!! :D :D :D

Śliczniaście wszystko wygląda, jestem pełna uznania, a tempo macie iście zabójcze.

 

Pamiętasz jak to było - "pada?, nie pada?" :wink: :D , a teraz proszę, jescze dwa dni i już w domeczku.

 

Serdecznie Wam gratuluję i cieszę się razem z Wami :D :D :D :D

 

Kiedy będą zdjęcia kuchni?

 

P. S. A jak się ma mój pupilek Abiś? Pewnie już duży chłopak z niego.

:wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekalam..czekałam....aż się doczekałam!!! :lol: :lol: Kuchnia cudo!!!

Dobrze rozplanowana, przestronna, nietuzinkowa!!! No same OCHY I ACHY!!!!A światełka -REWELACJA! W związku z tym że u nas też nie będzie szafek górnych, a blat roboczy znajduje się na całej długości pod oknem,właśnie takie oświetlenie wydaje się najlepszym rozwiązaniem!! Jest stylistycznie leciutkie, dobrze oświetla pomieszczenie, a raczej jego fragmenty i takie nastrojowe!!! I jest bezkolizyjne w pracy i wietrzeniu!!!

Przyjmij moje słowa uznania!!! :p :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...