Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

garderoba superaśna. I ile miejsca? Marzę o takiej- z drążkami na wieszaki- gdzie wszystko widać jak na dłoni i nic się nie gniecie- nie cierpię prasowania. Robi to mój mąż.

Piękne macie te zachody słońca.... :p

A garaż spełnia swoją funkcję w 100% :wink:

 

 

 

Pisałam już, że masz piękną kuchnię- i jaką dużą. Marzenie chyba każdej kobiety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Pożar rzeczywiście przyprawił nas o mały zawał serca, jak w tym momencie ktoś kazał by mi wyściąść z samochodu to chyba nie dała bym rady takie miałam mięciutkie nóżki :-?

Zeljka garderoba zostanie taka jak jest, myślałam kiedyś o roletach słomkowych z Ikei ale teraz widzę że dla mojej rodziny taki układ garderoby jest najlepszy :)

Naprawdę jestem z niej bardzo zadowolona nareszcie każdy potrafi znaleźć swoje rzeczy. :) A kurz myslę że jak będą drzwi nie będzie go tak wiele :)

tabaluga1 kuchnia jest bardzo fajna, chociaż moje zapędy kulinarne nie są ambitne i raczej nie lubię gotować, ale nareszcie mam bardzo mało rzeczy na wierzchu :)

Garaż jest Super w końcu w bloku połowę tych maneli miałam w pokojach :o :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zazdroszczę Ci wrażeń pożarowych - chyba bym dostała zawału serca.

Wyobrażam sobie jak się musieliście zestresować.

 

Garderoba jest świetna, a jak wprawisz drzwi, to i kurzyć się nie będzie za bardzo. Teraz masz wszystko jak na dłoni, a roletki trzeba by co chwila podciągać i mogłoby Cię to zacząć męczyć po jakimś czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj wieczorem odwiedził nas .........lisek.

Ugotowałe Abisiowi porcje rosołową i co by sie szybciej wystudziła wystawiłem przed dom na talerzyku. Wykąpałe dziewczynki i czas zabrac sie za kolacje dl synka. Wychodzę i w tej sekundzie mały rudasek taszczy gnata mojego pieska. Na szczęście dla Abrsia wystraszył się i puścił.

Piesek miałco zjeść.

 

 

ejjj no juz nie badzie "tacy"

dajcie liskowi tez cos zjesc... :wink:

tak mi sie przykro zrobilo ze sie ucieszyl z darmowej wyzerki a musiał bidulek oddac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D Staropolskim obyczajem, dużo szynki życze.... z jajem,

niech zające i barany pospełniają Wasze plany. Święta to jest czas

wyżerki, więc porzućcie swe rozterki. Niech to będzie czas uroczy,

życzę wszystkim miłej Wielkanocy

 

 

:D

 

 

http://images1.fotosik.pl/12/9szhplux8fwjq9x2.jpg

 

WESOŁYCH ŚWIĄT w Waszym nowym ,pięknym domku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...