Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Aga jak ja ci zazdroszczę wracasz sobie zmęczona po imprezce do własnego domku i nikt ci tyłka nie zawraca, żaden sąsiad nie wierci, nikt nie wrzeszczy pod oknem. Ale z tego co piszesz to imreza zakończyła się u Ciebie w domku :D to kolejna zaleta mieszkania w domku. Wiesz co ja się boję, że moi znajomi własnie znajdą sobie azyl u mnie w chacie i żadem weekend nie będzie normalny :D :D ale co mi tam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie nadrobiłam zaległości w Twoim dzienniku i albumie :p .Śliczmnie u Ciebie i jakie zachody słońca :D Szczególnie podoba mi się zdjęcie z garażu :lol: Rewelacja !!!

 

A dzisiaj wieczorem odwiedził nas .........lisek.

Ugotowałe Abisiowi porcje rosołową i co by sie szybciej wystudziła wystawiłem przed dom na talerzyku. Wykąpałe dziewczynki i czas zabrac sie za kolacje dla synka...

Moja Julcia opowiadała ostatnio w przedszkolu, że ma braciszka Dina. Ja też tak jak Sławek mówię na niego synuś :lol:

 

Co do komina to u nas też wyszły takie maziaje artystyczne na ścianie. Bardzo mnie to wtedy wkurzyło. Też dowiedziałam się, że powinnam mieć wkład tylko, że ani kominkarz ani mój przewspaniały kierownik budowy i architekt w jednej osobie nic takiego mi nie podpowiedzieli :-? Nasz komin też jest z cegły a nad dachem klinkier i nie dość, że takie maziaje wyszły na ścianie to na poddaszu na kominie równierz. Małżek otynkował ten komin na poddaszu i na razie jest spokój. Nic ne wyłazi, co nie znaczy, że nie musimy założyć wkładu. Trzeba będzie to zrobić ale na razie mamy inne wydatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magi gdyby tobyły tylko mazaje to jeszcze jakoś by przeszło ale u nas wyszły już wykwity na tynku i płycie g-k smrodek jest z tego :o :roll:

Dlatego w 1 kolejności zakupów jest wkład 8)

Nie za bardzo nasz to cieszy ale pokój jest starszej córki i jakoś nie chcę jej narażać :-?

Synuś jest rozpieszczony do granic wytrzymałości :wink: :) MOJEJ :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...