Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gwiaździste Prymulki - Komentarze


Recommended Posts

Gratulki Aga, wreszcie na swoim :D :D Super domek ! Podoba mi się kolorystyka - podobne kolorki będą u mnie w domku ( kiedyś...) Popatrzyłam i znów wrócił temat wanny ustawionej pod oknem, coby wieczorkiem w gwiazdy móc popatrzeć...... Tylko , że u nas przy takiej chmarze jeden prysznic, to za mało. Dlatego wanna została zaplanowana tak, żeby można było awaryjnie wykorzystać ją jako brodzik :wink: No ale te gwiazdyyy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Andrzejka poręcz jest do stopni :)

Jak chcesz mogę na priva wysłać dokładne fotki, tylko napisz co konkretnie Cie interesuje :)

Dziewczyny dzięki za podziw dla naszego psiura, byłby szczęśliwy gdyby na zywo go tak wszyscy wytarmosili :)

A arystokrata przygotowuje się do wystawy w niedzielę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejka poręcz jest do stopni :)

Jak chcesz mogę na priva wysłać dokładne fotki, tylko napisz co konkretnie Cie interesuje :)

A arystokrata przygotowuje się do wystawy w niedzielę :)

Interesuje mnie sposób przymocowania i czym to jest zamocowane :roll: :roll:

gólnie wszystko 8) :wink:

I bardzo prosz eo fotki jak możesz :-? 8)

 

Za Arystokratę trzymam kciukasy choc on chyba i bez nich świetnie radzi ale trzymam :wink: 8)

 

I ja sie dołaczam do życzeń 8) Ale ja życze byście nie musiały więcej strajkowac i zarabiały tyle ile się wam nalezy bo co jak co ale ratowanie życia ludzi moim zdaniem nie ma ceny i ci co mają taką pracę powinni za to otrzymywac nalezne im pieniądze a nie marny grosz :-? :-?

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejka poręcz jest do stopni :)

Jak chcesz mogę na priva wysłać dokładne fotki, tylko napisz co konkretnie Cie interesuje :)

A arystokrata przygotowuje się do wystawy w niedzielę :)

Interesuje mnie sposób przymocowania i czym to jest zamocowane :roll: :roll:

gólnie wszystko 8) :wink:

I bardzo prosz eo fotki jak możesz :-? 8)

 

Za Arystokratę trzymam kciukasy choc on chyba i bez nich świetnie radzi ale trzymam :wink: 8)

 

I ja sie dołaczam do życzeń 8) Ale ja życze byście nie musiały więcej strajkowac i zarabiały tyle ile się wam nalezy bo co jak co ale ratowanie życia ludzi moim zdaniem nie ma ceny i ci co mają taką pracę powinni za to otrzymywac nalezne im pieniądze a nie marny grosz :-? :-?

 

Pozdrówka

 

Andrzejka dzieki za życzonka,może kiedyś Twoje słowa się sprawdzą :)

Mocowane są śrubami zaraz obfotografuje i wyślę fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, jak fajnie Wasz domek wyglada tak z bliska. Porzadki widac, a widoki tez i sa piekne.

Ten komin mnie martwi, bo u nas tak samo zrobiony a nie ma wkladu...Jedyna nadzieja w tym, ze u nas kominek ma byc na - Swieta - czytaj - od czasu do czasu...

A pies Wasz taki duzy juz jest i jak juz wczesniej pisali, widac ze arystokrata... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dzieki za miłe słowa :)

W garażu są skarby mojego męża które kiedyś zalegały popokojach teraz mają swoje miejsce nareszcie ( przedstwiciel handlowy ma dużo skarbów ) z tego powodu garaż jest duży :)

Były plamki dobrze Ci się wydawało teraz jest odbity tynk i dlatego zacieki są większe ( odkuliśmu wszystko aż zostały białe tynki, cegłe będziemy jeszcze szorować ale teraz się wietrzy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...