Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gry Komputerowe


Gość M@riusz_Radom

Recommended Posts

Gość M@riusz_Radom

są tu ludzie którzy lubią "pogiercować" w wolnym czasie czy raczej budowa tak Was pochłonęła, że zarzuciliście granie ;)

 

Ja tam sobie cały czas pogrywam ;) Razem z kolegami tworzymy też mały portalik o grach i sprzęcie PC - http://www.grypc.com - jeśli ktoś ma ochotę zajrzeć - zapraszam ;)

 

 

A teraz napiszcie proszę jakie gry wywarły na Was niezapomniane wrażenie ;)

 

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...

Ja ciepło wspominam gry DOS-owe.

Może dlatego, że człek był wtedy młodszy.

Civilisation - godzinami w to tłukłem.

 

Teraz za mało gier ma pomysł a za dużo skupiają się na grafice.

Ewenementami jest Warcraft i Starcraft.

 

A tak by the waj, co zrobić, żeby gra dosowa zaskoczyła mi na PC?

Wrzeszczy, że za mało pamięci.

Może ktoś podać zapis w configu i autexecu, żeby wybrać tryb dos z tym ustawieniem pamięci?

 

I żeby mysza chodziłą.

Po latach zapomniałem komend w dosie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months później...

a moze tak online?

zapraszam do grania w Torn City (gra jest darmowa!)

...troche przemocy nie zaszkodzi ;-)

duzo czasu nie zabiera

 

jezeli ktos by chcial pograc, prosze sie rejestrowac z podanego linka (dostane za to punkt - w zamian oferuje pomoc w grze):

 

http://www.torncity.com/register.php?XID=115006

 

zapraszam i zycze zabawy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje klasyki to:

 

Wolfenstein 3 d- jeszcze w technikum na salce komp.

Doom 1&2 - przeszedłem z kilkanaście razy

Heretic

Hexen

Heroes of MM - najlepsza wg mnie to cz.3

Quake - wszystkie części + dodatki, solo i multiplayer - oj grzało się, grzało

Colin McRae rally - cz2 (najlepsza), 3 i 4

Red Alert - cz 1 i 2 - wg mnie najlepsza strategia!!!

Warcraft 2

Diablo 1 & 2

Rally Championship`99 - przeżyłem szok - oryginalne odcinki z angielskich rajdów (jeden 40-minutowy i w nocy) i niesamowicie czuły na uszkodzenia wóz.

 

a ostatnio grywam:

 

Richard Burns Rally - najtrudniejsza gra w jaką grałem, prawie prawdziwy symulator samochodu rajdowego!!! Kilkukrotnie rzucałem ją w kąt i zaczynałem na trening na nowo. Mimo że uważam się za weterana i mistrza Colina, tutaj wszystkiego musiałem się uczyc od podstaw. Teraz uważam RBR za jedyną słuszną grę dla fanów rajdów.

Sacred - hack `n slash w stylu diablo

 

niestety czasu coraz mniej, ale z tego już nie wyrosnę

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam tytułu ale ostatnio grałem w gre ze 3 lata temu, taka strategia, shoguni, walki, taktyka, fajna gierka prowadziło się walki, potrafiłem siedzieć do całą noc do rana. Przez ostatnie 3 lata już nie gram, ale deskopa zamieniłem mam laptopa i svga jest kiepskie :-? . Chyba wyrosłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja grałem namietnie tylko w jedną gre - Warcraft 2. Wcześniej były krótko Setlersi (nie licze sporadycznie grywanych gierek na atari czy commodore w czasach wczesnej młodości, czy tez gier typu pasjans). Pewnego razu grałem dwie doby non stop (było to w czasach studenckich). Stwierdziłem, że za bardzo mnie to wciaga, a że nie miałem wtedy na to czasu, więc dałem sobie z tym spokój. Nie gram od ok. 8 lat i wiem, ze nie bede nigdy grał. Już mnie to nie pociąga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Najlepszą grą z jaką miałam do czynienia (hereos niestety nie znam) był Commandos i wszystkie jego części (men of courage), niestety teraz czas i moja dzidzia mi na to nie pozwala, ale jak pójdzie za rok do przedszkola to pewnie sobie odświeże. Mogłam spędzać godziny, a jak byłam zła i chciałam sie odprężyć to Jazz jackrabbit nie miał sobie równych - do dziś. :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

oj - było tych gierek przez ostatnie naście lat...

szał amigi, atari, commodore, cpc 464, meritum - cały przekrój 8bitowców. Normalnie łezka w oku się zakręciła.

 

później dobijanie playstation 1, groźba rozwodu :D , teraz blaszak pc, coraz większe wymagania sprżetowe, podwójna groźba rozwodu hihi - technologia nas wykończy... :D

 

apropo...gierki mi już nie wydalają - ciekawe co żona powie na zmianę procesora i ramu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...