Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gry Komputerowe


Gość M@riusz_Radom

Recommended Posts

oli_oli jeszcze czekasz na te gierkę ? przecie już na torrencie dawno jest tylko se sciągnąć :) jedyny minus tej gry to czas jej przejścia 9 godzin na normalnym poziomie trudności to zdecydowanie za szybko :roll: na weteranie to myslę że najwyżej 20 godzin i to tylko dla tego że dwa strzały i człek leży eh zaproste te gry robią :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

oli_oli jeszcze czekasz na te gierkę ? przecie już na torrencie dawno jest tylko se sciągnąć

 

Wiem moi uczniowie już dawno w nią grają :D

Nie należę do osób, które sciągają nielegale :lol: uzywam linuksa i wszystkie progsy i gry mam legal i zazwyczaj darmo.

Dla tej gry zainstaluje wingrozę i poczekam, aż ktoś mi udostępni gierkęi :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
są tu ludzie którzy lubią "pogiercować" w wolnym czasie czy raczej budowa tak Was pochłonęła, że zarzuciliście granie ;)

 

Ja tam sobie cały czas pogrywam ;) Razem z kolegami tworzymy też mały portalik o grach i sprzęcie PC - http://www.grypc.com - jeśli ktoś ma ochotę zajrzeć - zapraszam ;)

 

 

A teraz napiszcie proszę jakie gry wywarły na Was niezapomniane wrażenie ;)

 

Mariusz

 

Czee.. na PST 2 jest jakiś portal ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, co sezon na gierki mieli 10 lat temu i wiecej (to tak, jak ja), proponuje, zeby sie rozgladneli za 'klasykami z tamtych lat' i wczesniejszymi na tym forum (jest tez wersja po polsku) http://www.abandonia.com.

 

Jak przegladam, to mi sie dawne czasy przypominaja... Warlords 2 (THE BEST, ktos gral i pamieta te twarz mowiaca 'Greetings Warlord!!!'? ), Alone in The Dark, Wings Of Fury, Another World, Dune 2, ... i setki innych.

 

Wiekszosc z tych gier juz nie jest sprzedawana i wspierana, wiec z tej strony mozna je sciagac za darmo (wszelkie emulatory DOSa na XP, cheaty, manuale sa dostepne).

Te za pieniadze niestety mozna sobie tylko poczytac, albo .... ;-)

 

Wesolych Swiat, te wspominki moga wciagnac... :-)

Gorath

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

heh, teraz jakoś nie gram wiele, ale moje klasyki to

 

the best of: Warcraft I i Warcraft II, trójka już mniej

Doom II

NFS I (tak, tak ta cyfra to nie pomyłka, jak to dawno było)

Midtown Madnes II

 

Niestety z nowości nie jestem na bieżąco, nie wiem w co się teraz gra. :(

 

A tak już daaaawno dawno

to Giana Sisters, River Raid II, pit stop II i wiele wiele innych - kto zgadnie na jakiej to było "platformie"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 2 months później...
  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...