Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rotenso Ukura vs Gree Pular - który wybrać?


Recommended Posts

Witajcie,

stoję przed wyborem budżetowej instalacji 2szt klimatyzatorów na poddaszu.

 

Pomiędzy Rotenso Ukura (czyli Midea?) a Gree Pular - jakie są warte zauważenia różnice?

Zwłaszcza te nie podane w katalogu, konstrukcyjne/jakościowe?

 

Hej, ostatnio kupiłem i zamontowałem u nas Cooper Hunter Arctic 3,5kw - ogarnia salon i korytarz (około 50m2). Do grzania jest bardzo ok, chłodzenia także. CH wychodzą z tej samej fabryki co Gree

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

stoję przed wyborem budżetowej instalacji 2szt klimatyzatorów na poddaszu.

 

Pomiędzy Rotenso Ukura (czyli Midea?) a Gree Pular - jakie są warte zauważenia różnice?

Zwłaszcza te nie podane w katalogu, konstrukcyjne/jakościowe?

 

To już kup jakiś model Midei. Zdecydowanie lepszy serwis od Rotenso. A poza tym jak ta Ukura wygląda .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam że również nie jestem fanem chromowanych krawędzi w ukurze :)

 

A wiecie coś może o jakości Gree Pular - wygląda na to że gree i midea idą łeb w łeb jeśli chodzi o popularność na świecie. Tylko jak przekłada się to na jakość / bezawaryjność. Wiadomo - dwie firmy instalacyjne które ofertują utrzymują że beawaryjne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak w pularze ten filtr? Zazwyczaj widziałem fitry siatkowe wysuwane po podniesieniu frontowego panelu. W Pularze widzę że jest jakiś taki panelo-filtr na zatrzaski demontowany od góry urządzenia. Nie jest to gorsze rozwiązanie niż "klasyczny" filtr ?

 

Jakie masz oferty na tego Pulara. Mój znajomy sprzedaje z montażem za 3200 brutto 8% VATu Haiera Tayge. Wiem, że do Warszawy jeździł na montaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
W dniu 4.08.2023 o 16:39, swierol napisał:

 

Jakie masz oferty na tego Pulara. Mój znajomy sprzedaje z montażem za 3200 brutto 8% VATu Haiera Tayge. Wiem, że do Warszawy jeździł na montaże.

A w tym roku 2024 ? U mnie Gree Pular 5KW z montażem i VAT 8% 5896zł. a Rotenso Ukura 5KW z montażem 5184zł.

Który wybrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...