Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

-


Recommended Posts

Czy mi sie wydaje czy Wy także nie macie wiatrołapu? Czy nie za mocno wieje od drzwi? Podoba mi się to co macie pod fotelami - z czego jest ten kawałek podłogi?

Mamy wiatrołap ale bez drzwi od strony domu. Uład domu możesz sobie zobaczyć na stronie Archi-projektu link podałem wyżej. Drzwi nie daliśmy bo nam wycenili takie jak chcieliśmy - przesuwne na 4 tys (niestety nietypowy otwór). Stwierdziliśmy, że zobaczymy jedną zimę czy jest Ok i na razie jest Ok, nie przeszkadza to za bardzo.

 

Kawałek podłogi pod fotelami to panele laminowane bezklejowe Classena - o ile dobrze pamiętam to orzech meranti. Łączenie z gresem przez taką cieniutką mosiężną listewkę - jakieś 3-5mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

jestem pod wrażeniem...

 

a ze ja jestem na etapie poszukiwań drzwi wejściowych a Twoje mi przypadły do gustu to prosiłabym o jakies informacje, czy były na zamówienie robione czy sa dokupienia w ogólnodostepnych sklepach w Polsce

 

pozdrawiam

 

_MYCHA__

 

Stolbud Włoszczowa, drzwi Madryt

http://www.stolbud.pl/index1.php?url=news/news3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
byłabym wdzięczna za pokazanie zbliżenia tego połaczenia(jeżeli to możliwe) i czy ta mosiężna listwa jest ogólnie dostępna .Mój fachowiec zrobi wszystko ale trzeba mu pokazać jak i czym,jeżeli mozna jeszcze wiedzieć jakie to panele(nazwa),chcę oddzielić podłogę wokól kominka od całej reszty to znaczy przy kominku kafle a dalej panel ,ale boje sie łączeń ,obecnie mamy w mieszkaniu łączenia za pomocą listew zwykłych metalowych (srebrnych)i niezbyt to wygląda wole coś bardziej delikatnego.Będę wdzięczna za dodatkowe zdjęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...