Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Problem wskazania temperatury w klimatyzacji LG


Recommended Posts

Witam panowie i panie

Mam mały problem.. na tyle mały, że nie przeszkadza mi korzystać w pełni z klimatyzacji, ale jednoczesnie na tyle istotny, że mnie wkurza ;)

Posiadam 3 klimatyzatory LG, Dual, z jonizacją itd. dwie sztuki 3,5 i jedną 5. Jednostki wewnetrzne scienne. Kazda zamontowana w innym pomieszczeniu i do kazdej mam odrebny standardowy pilot. No i używanie 3 sztuk identycznych pilotów moze byc uciazliwe. Wiec zainstalowalem sobie aplikacje LG ThinQ, żeby sobie sterowanie nimi ułatwic. I w tym miejscu pojawia sie problem - wskazania temeperatury pomieszczenia w aplikacji są srednio 4-5 stopni wyższe (dla kazdej z klim) niż te które wyświetlają mi sie na pilocie. Dodam, ze wskazania na pilocie są tymi prawodlowymi - sprawdzane termometrem, oraz klimatyzacje pracują dla takiej wlasnie temperatury. Tj. włączam klime przy 20 stopniach w pokoju, ustawiam nawiew na 23*, pilot pokazuje temp pokoju 20*, apka 25*.. ale klima dziala i nagrzewa, osiagajac 23*... a na apce juz 28*

Czy ktos z Was mial juz taki problem? Gdzie lezy błąd? oprogramowanie? Problem wystepuje na wszystkich 3 klimatyzacjach niezależnie.

Pozdrawiam i liczę, że jakos uda sie znaleźć rozwiazanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...