Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

airpack4 kalibracja


Recommended Posts

Witam,

 

sam zrobiłem całą instalacje wentylacji od zera wraz z projektem. Właśnie uruchomiłem rekuperator airpack4 z modułem air++ i stanąłem przed ścianą kalibracji. Macie moze jakieś materiały dla instalatorów lub mógłby mnie ktoś poprowadzić co muszę wyklikać ? Kalibracja nie potrafi dojść do końca, błąd w E197 "Regulacja instalacji została przerwana". Anemostaty mam dobrze ustawione a jak już to do drobenej poprawki - ilość rur do puszek jest równa wydatkowi powietrza jaki chciałem osiągnąć. Obecnie rekuperator nie reaguje na zmianę wydatku powietrza - cały czas pracuje na minimum pomimo że ustawiam mu np 100%. Jedyne na co regują wentylatory to na funkcje kalibracji - ale ta nie chce się zakończyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

sam zrobiłem całą instalacje wentylacji od zera wraz z projektem. Właśnie uruchomiłem rekuperator airpack4 z modułem air++ i stanąłem przed ścianą kalibracji. Macie moze jakieś materiały dla instalatorów lub mógłby mnie ktoś poprowadzić co muszę wyklikać ? Kalibracja nie potrafi dojść do końca, błąd w E197 "Regulacja instalacji została przerwana". Anemostaty mam dobrze ustawione a jak już to do drobenej poprawki - ilość rur do puszek getaway shootout jest równa wydatkowi powietrza jaki chciałem osiągnąć. Obecnie rekuperator nie reaguje na zmianę wydatku powietrza - cały czas pracuje na minimum pomimo że ustawiam mu np 100%. Jedyne na co regują wentylatory to na funkcje kalibracji - ale ta nie chce się zakończyć

 

There are couple of things that can cause this E197-

 

The registration bias lead may come loose and cause the error code E197 to appear during boot up.

1) Pull the seperation / transfer corona unit out.

2) Inspect the bias cable located to the right of the sep/trans assembly holder in the rear of the transport assembly.

3) Tighten and adjust tube if needed as outlined in TP06 121 confirm there is no short between the screw and cable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months później...
Witam,

my location

sam zrobiłem całą instalacje wentylacji od zera wraz z projektem. Właśnie uruchomiłem rekuperator airpack4 z modułem air++ i stanąłem przed ścianą kalibracji. Macie moze jakieś materiały dla instalatorów lub mógłby mnie ktoś poprowadzić co muszę wyklikać ? Kalibracja nie potrafi dojść do końca, błąd w E197 "Regulacja instalacji została przerwana". Anemostaty mam dobrze ustawione a jak już to do drobenej poprawki - ilość rur do puszek jest równa wydatkowi powietrza jaki chciałem osiągnąć. Obecnie rekuperator nie reaguje na zmianę wydatku powietrza - cały czas pracuje na minimum pomimo że ustawiam mu np 100%. Jedyne na co regują wentylatory to na funkcje kalibracji - ale ta nie chce się zakończyć

 

Wygląda na to, że masz problemy z kalibracją rekuperatora Airpack4. Niepokojący jest błąd E197. Upewnij się, że anemostaty i przewody są prawidłowo skonfigurowane. Jeśli kalibracja w dalszym ciągu kończy się niepowodzeniem, skontaktuj się z pomocą techniczną producenta, aby uzyskać wskazówki dotyczące rozwiązania problemu. Właściwa kalibracja jest kluczem do prawidłowego działania systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...