Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Montaż czujnika gazu i czadu


Recommended Posts

W mojej łazience mam piecyk gazowy dwu funkcyjny i jest on zabudowany. Chce zamontować czujnik gazu i czadu. Trochę nie bardzo wiem gdzie zamontować te czujniki, żeby miało sens ich działania. Stąd pytania:

- czy czujnik gazu można umieścic zaraz przy piecu w zabudowie ? - tam tez mam gniazdko i było by mi najwygodniej

- czy czujnik czadu można zamontować w takiej zabudowie?

Ogólnie myślę zamontować czujnik gazu przy piecu, a osobny czujnik czadu nad wejściem do łazienki albo po lewej stronie od wejścia. Nie wiem czy takie rozwiązanie bedzie ok.

W załaczniku rysunek rzutu łazienki.

[ATTACH=CONFIG]466663[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Wykopanie starych rzeczy przed rozpoczęciem robi dużą różnicę. Jeśli poniżej nie ma wkładu chwastobójczego lub nie wiesz, kusiłoby mnie, aby zastosować środek chwastobójczy przed ponownym napełnieniem https://omegle.onl/ vshare. Jeśli jest to mały obszar, wstępne zmieszanie jest łatwiejsze, ale zazwyczaj taniej jest przygotować własną mieszankę. Jeśli chodzi o proporcje, widziałem, że dobrze sprawdzają się dwie części piasku na jeden cement. Osoba, która to zrobiła, wymieszała ją do sucha, wylała mieszankę na podjazd i zamiatała w szczeliny. Następnie lekko spryskał cały dysk wodą i pozostawił do zastygnięcia. Edytowane przez nusya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...