Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Instalacja DGp PROBLEM


jaromir20

Recommended Posts

Witam, Mam pytanie. Jak to możliwe ze nagle przestało dmuchać w dwóch pokojach. Pierwszy poziom dmucha aż miło ciepłym, natomiast poziom wyżej przestało w ogóle. Przecież wszystkie rury idą z jednej rozdzielni. Jeszcze wczoraj wszystko było ok Skręciłem anemostaty na dole nic nie dało. Dmuchawa na strychu chodzi. Ruty wejścia i wyjścia ciepłe. Zgłupiałem. Please HELP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociągnęliśmy za spust w przypadku 75-calowego telewizora ramowego. Kupiliśmy na koncie Samsunga u naszych znajomych, ponieważ otrzymuje on dużą zniżkę, ponieważ pracuje w firmie marketingowej Samsung pod inną nazwą. W każdym razie kupiliśmy usługi instalacyjne wraz z telewizorem, a oni zapewnili nam usługę strony trzeciej od Angi. Po rozmowie z instalatorem za pośrednictwem wiadomości poinformowali mnie, że instalacja, za którą zapłaciłem za pośrednictwem Samsunga, w rzeczywistości nie obejmuje instalacji potrzebnej do telewizora ramowego, a tym bardziej instalacji na ceglanym kominku. Poprosili mnie o anulowanie rezerwacji https://xender.vip/ i uzyskanie zwrotu pieniędzy za Samsunga. I że podają mi ceny jutro, kiedy przybędą na montaż. Stąd moje pytanie, czy ktoś jeszcze spotkał się z tym problemem? Jak zamontowałeś telewizor do kominka murowanego? Edytowane przez hayli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...