Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

podłoga-deski sosnowe


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 92
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Obejrzałam sobie dokładnie oferowane na rynku i dochodzę do wniosku,ze najtaniej i najlepiej było by z dechami.

Myślę jeszcze ew. o parkiecie w częsci dziennej.Wprawdze nie wiem jak to połaczyć potem z częścią nocną poprzez prowadząced do niej schody.Zrobi się misz-masz, a tego chcę uniknąć.

W każdym razie obejrzane przeze mnie panele -barlinka nie budzą we mnie entuzjazmu.Chyba któryś z klientów sprawdzał ich wytrzymałość bo były porysowane,ale skutecznie niestety.Sprzedawca stwierdził,że klienci robią tu różne rzeczy z tymi panelami,rysują je nożem, dłubią w nich, itd.No i efekty widziałam-prześwitujący kawałek czegoś białego, na pewno sztucznego.

A jak kawałek drewna odpryśnie to będzie widać kawałek drewna. :wink:

Parkiety z kolei drogie-tak,żeby dać je w całym domu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opalka czy ty się na święta czasem nie wprowadzasz takie tempo!

A deski mozna "na pióro" i nawet wyschnięte jeśli pojawiaja się po czasie szpary poprostu sie przekłada. Przeczekanie na wykładzinie to dobry pomysł też jeśli chodzi o suchość podłoża. A wilgotność mierzy się wilgotnościomierzem

 

czyżby instalacje już skończone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

A czy ktos ma doswiadczenie lub cos slyszal o deskach jodlowych?

W tartaku dowiedzialem sie ze cena jest ta sama co za sosne i ponoc ladniej wyglada. Natomiast nic nie wiem o wytrzymalosci ani jak taka deska wyglada po latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

A ja wrócę do poczciwej sosny - ponieważ na nic innego mnie nie stać a paneli z płyty nie chcę..wrrrr

Poczytałam to co napisaliśie i myslę sobie tu. Z tego wynika, że można tę sosenkę utrzymać jako tako (może za 10-15 lat sobie przemienię na barlinek...-na razie mi nie grozi)

Patrzę tu na podaną przez kogos stronke i na sosnę barwioną białym olejem

 

http://www.stol-stal.waw.pl/nasza_oferta.html

 

Czy ktoś z was tego próbował i pytanie kolejne czy taki olej jest lepszy/gorszy od zwykłego lakieru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...