Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Działka MRj


Fruu

Recommended Posts

Witam mam pytanie ponieważ kupiłem działkę ma 800m2 w planie jest zagrodowa z mieszkalno usługową. ale po jakimś czasie mam jednak niepewność. Czy na mojej dzialce mogę postawić sobie dom bez statusu rolnika? Nie ma mnie w Polsce więc narazie nic nie mogę załatwić.. Ziemia IVb klasy. poniżej cytuje plan zabudowy

 

g) terenach zabudowy zagrodowej z mieszkaniowo-usługową oznaczonych symbolem "MRj" - należy przez to rozumieć tereny przeznaczone do utrzymania istniejącej oraz realizacji projektowanej zabudowy dopuszczalnej na terenach: - zabudowy zagrodowej o formule określonej dla symbolu „MR", z ograniczaniem zasięgu uciążliwości budynków i urządzeń służących przechowywaniu środków produkcji, prowadzeniu produkcji rolniczej, przetwarzaniu i magazynowaniu wyprodukowanych w gospodarstwie produktów rolniczych, do granic własności,

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- mieszkaniowych o formule określonej dla symbolu „MN" w formie: - przekształcania istniejącej zabudowy zagrodowej poprzez likwidację funkcji produkcji rolniczej, - nowej zabudowy w enklawach pomiędzy istniejącą zabudową zagrodową
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Wszystko pisze na ten temat w cytowanym Planie Miejscowym. Musisz się dobrze wczytać, a wszelki wątpliwości / interpretacje ( lub ich brak ) najlepiej kierować w formie pytań pisemnych do Urzędu wydającego Pozwolenie na Budowę. Wtedy jest wszystko czarno na białym, a odp. Urzędu można dołaczyć do Projektu Budowlanego danej Inwestycji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...