Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

Soniko

 

a czy ogrod będzie Tojego projektu? A może masz jakąś wizualizację (pochwal sie)

Sma będziesz siać i sadzić czy masz ekipę?

 

Oczekuję pierwszych efektów

Pozdrawiam, M

 

Malmo, wizualizacji nie mam, ale wiem mniej więcej jak to wszystko ma wyglądać.

Na efekty trzeba będzie poczekać, bo oprócz zasiania trawy chyba nic w tym roku nie posadzimy :( , ale kto wie :wink: .

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Soniczko widzę same krzyżki :cry: :cry: :cry:

Wiem wiem trochę mnie nie było ale żeby kara aż tak bolała :wink: :)

 

No dobra, dobra :wink: - specjalnie dla Ciebie Aguś moje maleństwa :) :

 

 

http://images21.fotosik.pl/380/bdcf9a39e8468ee4med.jpg

 

 

http://images13.fotosik.pl/48/d33cfb6a3434cda4med.jpg

 

 

http://images27.fotosik.pl/68/c07fc2f03b910fb4med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te maleństwa to jakies niskie formy docelowo.czy płożące,czy rozkrzewiające?

To bedzie kwitnąć i czy jest zimozielone? Na razie wygląda uroczo :D

 

Jej, tyle mądrych pytań Sówko, a ja nie wiem :( .

Mają być na pewno niskie docelowo i mają kwitnąć.

 

Mam nadzieję, że zawsze będzie wyglądać uroczo :wink: :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Soniczko, a czy ja również mogłabym mieć życzenie i zobaczyć raz jeszcze podłogę w salonie i w ogóle chciałabym rzucić okiem na salon. I gdzie w końcu "osiadł" kuferek i czy smażyłaś już jakieś kotlety, bo ciekawa jestem jak sprawdza się szyba w kuchni?

ps. Moja babcia i dziadek też pochodzą z Wilna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Soniczko, a czy ja również mogłabym mieć życzenie i zobaczyć raz jeszcze podłogę w salonie i w ogóle chciałabym rzucić okiem na salon. I gdzie w końcu "osiadł" kuferek i czy smażyłaś już jakieś kotlety, bo ciekawa jestem jak sprawdza się szyba w kuchni?

ps. Moja babcia i dziadek też pochodzą z Wilna :D

 

Heloł Joluś - miło Cię widzieć :D .

 

Życzenie oczywiście, że możesz mieć tylko gorzej będzie z jego spełnieniem, bo jakby to powiedzieć, hmmm :roll: - salon się w ogole nie nadaje do pokazywania.

Mogę pokazać lampy, kawałek sufitu i podłogę, no może jeszcze kominek bym dorzuciła :wink: , ale w całości nie ma mowy :wink: .

 

Kuferek jest na piętrze w holu, ale go przestawię, jak uporządkuję kiedyśtam rupieciarnię, a na to się jakoś nie zanosi, bo nie mam gdzie tego mojego dorobku upchać :wink: , a to za sprawą braku posiadania niektórych bardzo przydatnych mebli jakimi jest na ten przykład jadalnia z jakimś kredensem na szkło, albo na ten przykład biblioteczka - ale mi długie zdanie wyszło :o .

 

Szyba jest w porządeczku, łatwo sie myje i w ogóle :wink: ...

 

Toś Ty bratnia dusza :D , wiedziałam od pierwszej chwili :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Sonika :)

Bardzo ładny ogródek :) oj jak ja Ci zazdroszczę tych roslinek :oops:

 

Nie zazdraszczaj Aga, nie zazdraszczaj tylko bierz motykę w dłoń i do roboty :wink: :) .

 

Jak mi kiedyś tam dowiozą ziemię to pewnie chwycę za motyke na razie ćwiczę cierpliwość :-? i zadraszczam innym ich poczynań ogrodowych.

Jeszcze zbieram pomysły 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SONIKA witaj od jakiegoś czasu podziwiałam twoją podłogę jest cudowna. Nawet mnie zainspirowała, ale ja jestem dopiero na etapie stanu surowego - parter. Ale wizje już mam :lol:

 

Mam pytanie co do szarej kostki w ogrodzie - widziałam już coś takiego na rynku u mojej mamy. Nie jest to granit prawda? Dlatego mam pytanie jak się ta kostka nazywa i może masz jakieś namiary na dostawcę.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam - kasik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko,

 

nie chce krakać, ale czy twoje HEBE wytrzymają ostrą zimę? ostatnio czytałem w czasopiśmie ogrodniczym (Twój piękny ogród chyba?),że te roślinki rodem z N.Zelandii raczej nadają się tylko do domu bo wytrzymują do -5 C. :o :evil: :x

Czy upewniałaś się u sprzedawcy przed zakupem o ich wytrzymałość na mrozy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Sonika :)

Bardzo ładny ogródek :) oj jak ja Ci zazdroszczę tych roslinek :oops:

 

Nie zazdraszczaj Aga, nie zazdraszczaj tylko bierz motykę w dłoń i do roboty :wink: :) .

 

Jak mi kiedyś tam dowiozą ziemię to pewnie chwycę za motyke na razie ćwiczę cierpliwość :-? i zadraszczam innym ich poczynań ogrodowych.

Jeszcze zbieram pomysły 8)

 

Cierpliwość to wielka cnota, coś na ten temat wiem :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SONIKA witaj od jakiegoś czasu podziwiałam twoją podłogę jest cudowna. Nawet mnie zainspirowała, ale ja jestem dopiero na etapie stanu surowego - parter. Ale wizje już mam :lol:

 

Mam pytanie co do szarej kostki w ogrodzie - widziałam już coś takiego na rynku u mojej mamy. Nie jest to granit prawda? Dlatego mam pytanie jak się ta kostka nazywa i może masz jakieś namiary na dostawcę.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam - kasik

 

Witaj Kasik :D , miło mi, że moja podłoga Cię zainspirowała :D , a jak wygląda Twoja wizja?

 

Kostka jest betonowa z granitową posypką, chyba z Libetu :roll: , ale głowy nie dam.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko,

 

nie chce krakać, ale czy twoje HEBE wytrzymają ostrą zimę? ostatnio czytałem w czasopiśmie ogrodniczym (Twój piękny ogród chyba?),że te roślinki rodem z N.Zelandii raczej nadają się tylko do domu bo wytrzymują do -5 C. :o :evil: :x

Czy upewniałaś się u sprzedawcy przed zakupem o ich wytrzymałość na mrozy?

 

A toś mnie zmartwił :( . Muszę się dopytać, ale mam nadzieję, że wytrzymają.

Z drugiej strony, nigdy nie widziałam takich roślinek w domach :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Sonika :)

Bardzo ładny ogródek :) oj jak ja Ci zazdroszczę tych roslinek :oops:

 

Nie zazdraszczaj Aga, nie zazdraszczaj tylko bierz motykę w dłoń i do roboty :wink: :) .

 

Jak mi kiedyś tam dowiozą ziemię to pewnie chwycę za motyke na razie ćwiczę cierpliwość :-? i zadraszczam innym ich poczynań ogrodowych.

Jeszcze zbieram pomysły 8)

 

Cierpliwość to wielka cnota, coś na ten temat wiem :wink: .

 

Nauczyła sie tej cierpliwości tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika,

 

byłem wczoraj w Obi w Prokocimiu i Pani potwierdziła mi,że Hebe (mieli z 10 odmian ) nie zimują w gruncie :cry:

Myślałem , że będzie coś na przecenie ale na to za wcześnie. było tylko parę rzeczy

 

Masz rację Piotrek :( , poczytałam trochę o hebe i rzeczywiście mogą mi zmarznąć :cry: :cry: :cry: .

Pocieszam się tylko tym, że mamy ogólne ocieplenie :wink: to może wytrzymają.

A jak je okryję włókniną to też im nie pomoże?

#^%#^#%^*$ :evil: by to wszystko.

 

Od kiedy są wyprzedaże w OBI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...