Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

no, postaw w końcu tą szklankę ze szczoteczkami do zębów na miejscu :D

:lol: :lol: :lol:

 

 

buuuu :( :( :(

 

dlaczego bnuuuu??? :roll:

 

bo chciałabym już, a wciąż jeszcze mi się nie udaje :(

 

ale i tak zrobisz to szybciej niż ja....

 

niby tak, ale wiesz sama ile czekałam na ten moment :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

I mnie sie chce pochwalic Twój domek! Piękny masz i taki w moim guście :p No i dzieki za doping!

To takie miłe jak sie czyta komplementy :oops: :D

 

Ps. A ja tez zdjęć nie widzę :( Czy ty ich nie usuwasz przypadkiem z serwera? Ja zauwazyłam, że pojawia sie u mnie krzyzyk jak usunełam je z albumu netowego. I tak sobie dedukuję.... :oops: ale daleko mi do informatyka...

 

 

Honorko - dzięki :D .

Cieszę się, że Cię zdopingowałam do założenia albumu, bo masz śliczne wnętrza :D .

 

Trochę zdjęć usunęłam, bo trąciły myszką :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko, napiszesz czym olejowałaś swoją akację? Wiem, że jeszcze nie mieszkasz, ale może już myłaś te olejowane podłogi (w końcu chyba nikt tak nie potrafi nabrudzić jak różnego rodzaju fachowcy), jesli tak to czy wszystkie zabrudzenia dało się zmyć? Nie zostały żadne plamy?

 

 

Juka - olejowaliśmy "Carl's Oil".

Podłóg jeszcze nie myłam - nie zdążyły się zabrudzić, bo wszystkie są zakryte kartonami. Czasami je podglądam :wink: i mają się dobrze :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś mnie Soniczko przestraszyła tym buuuuuu .

Już myślałam że się coś złego stało . Druga myśl była taka głupawkowa , że może nie ma ząbków do mycia szczoteczką :wink: :wink: :wink:

Mam nadzieję że potraktujesz to humorem , to takie moje zboczenie zawodowe :wink:

 

Nie jest tak źle Maxi - ząbki są ..... jeszcze :wink: :D .

 

Pewnie nie wiesz, ale był tutaj kiedyś Forumowicz i nicku "Miazgociąg" .

Kolega :wink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, postaw w końcu tą szklankę ze szczoteczkami do zębów na miejscu :D

:lol: :lol: :lol:

 

 

buuuu :( :( :(

 

dlaczego bnuuuu??? :roll:

 

bo chciałabym już, a wciąż jeszcze mi się nie udaje :(

 

ale i tak zrobisz to szybciej niż ja....

 

niby tak, ale wiesz sama ile czekałam na ten moment :wink:

 

 

domyślam się... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Soniko pisałam wczoraj do Ciebie posta z zapytaniem ale gdzies mi go wcięło. chodzi o to czy orientujesz sie jakie są warunki odbioru buzdynku przed zamieszkaniem, bo Ty już wwidzę na tym etapie jesteś. No i malutka prośba może porozpieszczałabys nas jakimis nowymi fotkami z uprzytulniania domku. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Soniczko, to juz chyba całkiem blisko ta przeprowadzka? Myślisz, że sobota to dobry dzień ? 8) Trzymam kciuki i zazdroszczę tego dreszczyku, o którym ja już dawno zapomniałam. Powodzenia przy przeprowadzce :lol:

 

Myślę, że sobota jest bardzo dobrym dniem Gosiu, tym bardziej że nie pracuję :D .

Dreszczyku nie masz co zazdrościć, bo go nie ma :( . Jest tylko totalne zmęczenie :( .

Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za Twoje ogrodzenie - mam nadzieję że wreszcie się doczekasz, bo bardzo czekam na Twój ogródek :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Soniko pisałam wczoraj do Ciebie posta z zapytaniem ale gdzies mi go wcięło. chodzi o to czy orientujesz sie jakie są warunki odbioru buzdynku przed zamieszkaniem, bo Ty już wwidzę na tym etapie jesteś. No i malutka prośba może porozpieszczałabys nas jakimis nowymi fotkami z uprzytulniania domku. :D

 

Monique - trzeba mieć mapki powykonawcze, numer domu, opinię kominiarską i coś tam jeszcze - w sumie sporo papierków. Na szczęście nie ja się tym zajmuję :wink: :D .

 

Chciałabym Was porozpieszczać, ale nie ma czym :( .

Przerabiam teraz temat szafy wnękowej i mam problem, bo nikt nie chce mi zrobić takowej pod skosem :( - chyba zaczynam tracić nadzieję.

 

Czy zrobienie szafy pod skosem, to aż taka sztuka :o ?

 

A może wszyscy chcą iść na łatwiznę, bo prosta szafa to szybka, miła i przyjemna robota, a przy skosie trzeba się nagłówkować i nikomu się nie chce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, ze to właśnie o to drugie chodzi. wszyscy idą na łatwiznę. Jest mało wykonawców a sporo chetnych i przebierają jak w ulęgałkach. Niech jeszcze stanie kilkaset banerów na temat pracy w Irlandii to chyba sami będziemy musieli sobie zacząć sobie wszystko robic. Bo już teraz są problemy z rzemieślnikami doadjmy porządnymi rzemieslnikami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...