Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było o domu, teraz o ogrodzie Soniki...


Recommended Posts

Soniko ja bym sie jednak zdecydowala na szafe ze szklanymi drzwiami..... jak postawisz w tym samym kolorze co lozko, to bedzie wygladac jak wielka kolumbryna i do tego pokoj zrobi sie przytlaczajacy i ciemny. Nie zapomnij ze masz tam skosy !!!

 

a ja bym zrobila drzwi z samymi lustrami, ale mnie nie sluchaj bo ja mam powalone pomysly :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Soniko ja bym sie jednak zdecydowala na szafe ze szklanymi drzwiami..... jak postawisz w tym samym kolorze co lozko, to bedzie wygladac jak wielka kolumbryna i do tego pokoj zrobi sie przytlaczajacy i ciemny. Nie zapomnij ze masz tam skosy !!!

 

a ja bym zrobila drzwi z samymi lustrami, ale mnie nie sluchaj bo ja mam powalone pomysly :wink:

:roll: :roll: :roll:

A czemu powalone :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi, bo teraz chyba nikt juz nie robi "lustrzanych" szaf :wink: :lol:

 

tak jak nikt chyba nie robi bialych drewnianych drzwi, czy bialych drewnianych schodow, nie mowiac o tym ze chce stopnice tam gdzie sie nogi stawia zrobic z blachy szlachetnej i do tego rurki ze stali szlachetnej na scianie zamiast poreczy :wink:

 

myslisz ze to normalne, bo wszyscy sie na mnie jak na alien patrza jak o tym mowie... dlatego mowie to cichutko 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się, Mohag. Robi się nadal białe schody i całkiem ładnie wyglądają :)

 

Zobacz, klikając kolejno w kolory na stronie: http://www.paintcafe.com/en/couleur/harmonie/alfresco/h201.asphttp://www.paintcafe.com/images/couleur/harmonie/photo/h201.jpg

http://www.paintcafe.com/images/couleur/harmonie/AlFresco/Decors/pc_alfre_decor_h212.jpghttp://www.paintcafe.com/images/couleur/harmonie/AlFresco/Decors/pc_alfre_decor_h211.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto w realu takie robi :wink: osobiscie w necie i to niedawno znalazlam jedna osobe ktora ma w domu zrobione biale schody i biale drzwi. Ze schodami nie problem, bo ja mam bukowe schody ktore trzeba tylko przemalowac, ale nie wyobrazasz sobie jak jest ciezko kupic biale drewniane drzwi :-? oczywiscie za normalna cene, bo za duze pieniadze to wszystko jest :wink: szukalam przez pare miesiecy i wyszlo na to ze kupilismy surowe i stolarz bedzie malowal... a jezeli dostac nie mozna to znaczy ze cos jest niepopularne.

 

To co Soniczko z ta szafa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dzisiaj pechowy dzień:

- z jakiegoś powodu, tylko raz na jakiś czas udaje mi się tutaj wejść - nie wiem czy to mój komp. czy wszyscy tak mają

- szafy nie jestem w stanie ulokować w pokoju - i to mnie dobija najbardziej, bo sypialnia ma z 30m2, a prze z te skosy nie ma gdzie jej zrobić - paranoja :(

- coś się stało z Photosite i chyba wszystkie zdjęcia diabli wzięli :(

 

Jedyne co mam na pocieszenie to materace przyjechały.

 

W ogóle jestem zła i zniechęcona :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, czy Wy w to wierzycie, bo ja chyba nie :wink:,

w piątek przewozimy meble

:D :D :D :D

i dopiero się zacznie - hihi, bo paczek cała fura, a mebli prawie niet :wink: .

 

Dobrze, że chociaż materace przyjechały:

 

http://naszdomek.photosite.com/~photos/tn/4129_348.ts1160816054000.jpg

 

Strasznie wielgachne są, ale Mohag kazała :wink: takie kupić, no to kupiłam.

 

Zaczynam się trochę denerwować jak długo będzie trwać nasze życie w paczkach i czy ja w ogóle się w tym wszystkim połapię :-? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj sie, sluchaj :wink: ja jestem juz starszawy krasnoludek, a ze starszawy to praktyczny, a praktyczny przez to ze juz sie siedem razy przeprowadzalam :lol: w kazdym mieszkaniu czy domu w ktorym mieszkalismy, mialam inaczej urzadzone na potrzeby nasze czy "mozliwosci" mieszkania.... przez to moje refleksje doswiadczeniowe :wink:

 

Najlepiej jak przewieziesz meble i wstawisz tam gdzie byc powinny ... pozniej wypakujesz tylko to z kartonow co bedzie znajdowalo sie w tych meblach. Reszte wstaw do jednego pokoju i rozpakowuj tylko jak dokupisz nastepny mebel... no chyba ze bedziesz koniecznie czegos potrzebowac 8) Mam nadzieje ze opisalas wszystkie kartony ? np salon, sypialnia itp [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...